Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

odpovedam

synteticke vitaminy zvysuju riziko vzniku rakoviny. pokial viem, ani gynekologovia neodporucaju dopovanie sa vitaminmi pocas tehotenstva (s jednym som sa o tom bavila), ale doplnat len to, co chyba. urcite nie kombinaciu viacerych vitaminov. vitaminy su najvyuzitelnejsie VZDY v strave.

Noé Lani

Pre tých nevedia kde je rozdiel:

Zloženie Femibion 400 Kyselina Listová Metafolin + DHA

Kyselina listová 200 µg, L-metylfolát 208 µg (odpovedá 200 µg kyseliny listovej), vitamín B1 1,2 mg, vitamín B2 1,6 mg, vitamín B6 1,9 mg, vitamín B12 3,5 µg, biotín 60 µg, nikotinamid 15 mg, kyselina pantothenová 6 mg, vitamín C 110 mg, vitamín E 13mg, jód 150 µg v 1 tablete, kyselina dokozahexaénová (DHA) 200mg, vitamín E 12mg v 1 kapsule.

Zloženie Femibion 800 Kyselina Listová a Metafolin

Kyselina listová 400 µg, L-metylfolát 416 µg (odpovedá 400 µg kyseliny listovej), vitamín B1 1,2 mg, vitamín B2 1,6 mg, vitamín B6 1,9 mg, vitamín B12 3,5 µg, biotín 60 µg, nikotínamid 15 mg, kyselina pantothenová 6 mg, vitamín C 110 mg, vitamín E 13mg, jód 150 µg v 1 tablete.

Noé Lani

Keby ste vedeli čítať a by ste si na internete pozreli aké zloženie aké koľko mg z tej látky to o sa hu je tak by ste sa tu zbytočne nevypytovali. Bože daktore mi pripadate dosť hlúpe

stanka292

uzivat femibion mozes zacat hned.. ja som ho uzivala este aj pred tym ako som ostala tehotna.. :) ale zacni uzivat femibion 1 a potom od 13 tyzdna sa prechadza na femibion 2

mala_sovicka

mne tiez nakoniec aj moj gynekolog mi odporucil femibion, tak ho beriem. Niekde som citala, ze baby z neho aj priberali, takze som sa toho bala ale myslim ze to bola len nejaka fama, beriem femibion druhy mesiac a priberam normalne ako dietatko rastie :)

veronika89_8

ano femibion obsahuje kyselinu listovu, ktora je nevyhnutna pre spravny vyvoj tkaniv a organov dietatka, taktiez obsahuje metafolin ktory pomaha stiepit kyselinu listovu plus dalej obsahuje dalsie vitaminy, ktore urcite dietatu neuskodia ale len pomozu :-)

nadina

baby prosim vas poviete mi preco je vlastne femibion taky prospesny? on obsahuje nejake latky ktore pomozu pri vyvine dietatka? :) dakujem.. pred tyzdnom som sa dozvedela, ze cakame babo :-) :-)

mala_sovicka

ja som asi v 6tt zajktra idem k lekarovi aby mi to potrvdil rozmyslam nad femibionom ale chcem sa poradit s gynekologom