bez kondómu

AdamKrt

ad vyhybanie kvapke - to sa da tiez. Ked je penis v erekcii, kvapka neprechadza. Ta zvacsa nastane, ked je po erekcii trochu uvolneny, alebo viac uvolneny. No a v priebehu takehoto milovania su na to metody:

- napr. pouzivanie papierovych kapesnickov,
- partnerka urobi partnerovi oral, vysaje to z trubice.
- kombinacia oboch
- alebo umyvanie - pripraveny povedzme plastovy poharik s vlaznou vodou - pozor nepit :)))

Ak partnerka pri milovani mava mokry orgazmus, to je tiez riadna sprcha, co odplavi vselico.

Moznost oplodnenia sa znizuje naviac pri pouzili lubrikantov. Znizuje sa totiz pohyblivost spermie. Je to ako keby isla do svojho ciela po klzkom lade :)

Lenze stale su to menej spolahlivejsie metody, takze zvysene rizika otehotnenia pretrvavaju.

AdamKrt

Tiez s priatelkou robime istu formu prerusovaneho styku uz rok a zatial bez problemov. A to sme to robili bezne aj cez ovulaciu, ba i cez menzes, atd. :) Ale vsetko robime s tym, ze pripadneho potomka by som si skor zelal :)

Nerobime klasicky prerusovany styk - coitus interuptus, ale zadrzovany styk - coitus reservatus, alias Karezza. Zadrzujem ejakulaciu uplne silou vole a svalov v okoli panvoveho dna. Je to narocne, ale stoji mi to za to. Predsa len s kondomom je to ine. Ale je to hodne narocne, takz nieco take praktizovat, neni to o tom mat silacke reci "ja to viem, alebo vyberiem ho vcas". Ten chlap to musi ozaj vediet, pretoze je to velmi narocne a malokto vie oddialit, pripadne takto zastavit prebiehajucu ejakulaciu.

Byt zenou, tak tiez neverim, pretoze tieto techniky ovlada len male percento ludi.

Takze da sa i takto, ale to co tu bolo pisane plati tiez.

maruska123

delissa bohuzial tu kvapku- to si niekedy chlap ani neuvedomi a ujde mu, ani to nemusi citit..vies na svete sa uz splodilo vela deti z prerusovanej suloze, velmi vela..a celkovo prerusovana suloz je velmi nespolahliva, tak preco mas pocit, ze zrovna u teba je 100% ? :D asi tazko, zobud sa, kym nie je neskoro

lionesssssss

Delissa :))) a akej kvapke sa vyhýbate? :D to by ma celkom technicky zauímalo :)

ak by to bola taká brutálna istotka, tak to by sme všetci fičali na prerušovanej súloži :) Veď je to tá najlacnejšia a najjednoduchšia metóda :)

Delissa23

áno poznám, ale ja viem čo robím. Samozrejme kvapke sa vyhýbame a tá zatiaľ do mňa nevyšla nikdy. Takže pravdepodobnosť je viac než nulová v mojom prípade

Nailin

Ale kdeže ..nebaví...to sa stalo len raz ...zistili sme že nemáme už kondóm až v tom najlepšom :-/ ... a nemala som až toľko veľa priatelov že by som bola taká skúsená a vedela to odhadnúť ... :-/

lionesssssss

Delissa23 - poznáš také, že: Tak dlho sa chodí s krčahom po vodu.......... ? :)))

Raz to príde, nemaj boja ;-)

lionesssssss

áno, je nejaké riziko

to ťa inak baví, takto stresovať? mne by sa nechcelo, v dnešnej dobe, kedy si môžeš od výmyslu sveta vybrať ochranu akú len chceš