Dieta?? ano/nie

smajliQa

mhm,,no tak v takomto pripade potom uz chapem, preco chces drzat dietu,,,,
aj ked s nou zacnes, prosim a, postupuj opatrne a hlavne pomaly... aj keby si schudla pol kila za tyzden , to su dve kila za mesiac, a do leta budes mat postavicku jak lusk :)
len uprav stravu,,a zacni behat,,, v tvojom pripade by som vynechala uplne nejake zbytocne posilovanie a naberanie svalov a cvicenie na strojoch,,,, uplne bohate ti bude stacit zacat s behanim a plavarnou.

Salamandra

SmajiliQA: 157cm 59 kg :/ no je to program pri ktorom sa chudne a tvaruju svaly :) 1.ella : rada by som si uzivala a ale ked to takto nejde mam nizke sebavedomie s tochto

1.ella

Salamandra, dievča zlaté, 3 kg nie je veľa, ak chceš, aby si sa v nejakom peknom oblečení cítila príjemne a sexi, stačí Ti obliecť si peknú tvarovaciu spodnú bielizeň a uvidíš sama, aké to robí divy. Hlavne sa nehrbiť a hlavu hore a pridať úsmev k tomu všetkému. A žiadne diéty, aby si sa nedopracovala k jo-jo efektu, po ktorom budeš stále naberať nejaké to kilo naviac,a zajtra budeš túžiť po tom, čo máš dnes . . . a 30 kíl už ide dole veľmi ťažko ... užívaj si mladosť, pohyb, ľudí okolo seba a raduj sa, že si mladá a zdravá

smajliQa

salamandra a nie je to nahodou ten program ktory slubuje velke svaly??? ci mylim sa? neviem presne ci je to ono, ale ja mam 90x spojene s naberanim svalov...

mozem sa spytat na tvoju vysku a vahu?

smajliQa

tak rychlo zabudni na dietu... ja som to uz podla pisania vedela ze nebudes este dospela.... uzivaj si zivot, a ak sa ti aj v 20tke bude zdat, ze by si mala schudnut, tak mozes zacat..

Salamandra

Sloniatenko ahoj moze to byt aj viac ako 3kb ale toto je minimum nech sa amm od coho odrazit zdrava strava myslim ze tu mam :) rozmyslal som na d programom p90x pocula som ze je to makacka a mne makacka nevadi :) len zhanam ci by sa to dalo na nete stuíahnut nevies nieco o tom? :)