Kto je RNG?

Príspevok v téme: Kto je RNG?
Slonicatko

Vážení pán RNG sa ozýva skoro v každej téme a propaguje výživové doplnky z USA. Veľmi by ma zaujímalo čo je za tým, pretože som zistil, že to vôbec nie je tak ako tvrdí. Dehonestuje Wobenzym, údajne je zastaralý a nepomáha, dal som si urobiť odborný posudok, vôbec nie je pravda, že je slabý, že prostriedky z USA sú silnejšie, nie je to pravda. Najskôr som mu veril, ale už som prišiel na to, že to nie je tak ako tvrdí.

jankaaaaaaaaa

vies co maros, absolutne nechapem tvojmu prispevku. to asi rpeto, ze si ho vynimocne neokopiroval z nejakej stranky
a nikde som nepisala ze lieky su vo vseobecnosti skodlive

Maros75

jankaaa......to si daj xanax na predpis,ze a potom ho vtlacis do hlavy. Moze sa stat ak je clovek sprosty. Stane sa to raz a uz nepachne od lekara na taky liek.

A uvazovanie,ze lieky na predpis su skodlive.......tak to je trhnute.

jankaaaaaaaaa

maros: vobec nie preto su lieky na predpis :DDDD to akoze ed niekto dostane liek na predpis, tak je uplne vylucene, ze si neda 10nasobnu davku ?????
lieky na predpis su preto, ze maju vela neziaducich a vedlajsich ucinkov a pre niektorych ludi mozu byt nebezpecene, preto urcuje lekar kto co moze brat

Maros75

muc....a prave preto su lieky na Lekarsky predpis a nie volnopredajne,ze daj si tolko a tolko ako hovadinu ako MMS .

muc

Strosmajer, koloidne striebro je jed? to je mi len novinka! tak dla toho potom jedom liecia chirurgovia rany, nakolko AGNO3 sa vyuziva v medicine na osetrovanie ran a tiez roztok striebra sa kvapka do oci novorodencov.

MMS sice nepoznam, ale co viem, tak chemoterapeutika su jedy a predsa sa pouzivaju v medicine na "liecbu". takze vidis, dla teba rng propaguje jedy, a pritom jedmi sa legalne v medicine "lieci". no to ta netrapi, lebo tie neponuka rng, vsak?