ani slza

Príspevok v téme: ani slza
slzicka

ani neviem, ci je to problem....ja len neviem co mam robit....strasne by som sa potrebovala vyplakat....vzdy ked som mala nejaky problem a uz sa mi hrnuli slzy do oci, tak som si rychlo povedala, ze hadam kvoli tomu nebudem plakat, ze uz nie som mala...a snazila som sa mysliet na nieco ine, len aby som neplakala...teraz sa mi tych problemov tolko nakopilo....a ja ich vsetky dusim v sebe....najradsej by som sa poriadne vyrevala...viem, ze by sa mi aspon trochu ulavilo...ale ja nedokazem vyronit ani slzu...nechapem tomu....asi je to riadna blbost :) ale ja sa vazne potrebujem vyplakat a ono to proste nejde a nejde

Meretseger

Jane: No to je bohužiaľ pravda, pokiaľ dotyčný nie je rovno odborník (ten, o kom som písala, je môj psychológ), čo ťa môže len ťažko vysmiať či odmietnuť, tak sa iných reakcií pomaly ani nedočkáš - možno sme však len moc skeptické? :-/
→ hranolka1111@azet.sk

Jane318

Meretseger - takého človeka asi ťažko nájdem. :-/ a keď nájdem, tak hneď na začiatku mi povie "A ty si čo sprostá? Ihneď s tým prestaň!" a bude porozprávané.
Môžem ťa ale o niečo poprosiť? Neviem, či som ti už písala, ale nedala by si mi tvoj mail? Možno by som mala pár otázok :-)

tpch

debilko, mozno sa stretla s nejakou byvalou kamoskou, ktora sa prezentovala ako superkrasny superpestovany superluxusny a superuspesny jedinec s mladym milencom.
Alebo si robila malu bilanciu zivota a dostala panicky strach z toho, ze ma polovicu zivota za sebou a z pocitu, ze nic "vyznamne" za sebou nevidi.

Meretseger

Maoam: Po takmer roku a pol by to také nejaké výsledky aj chcelo:) Díky, som na seba mierne hrdá :D
Jane: Možno sa musíš zhovárať s človekom, ktorý ťa dokope do nálady, že sa mu naozaj ospravedlníš za to, že žiješ. A on sa zasmeje a povie ti na to: "Okej, máš to ospravedlnené." Teraz sa na tom musím smiať, ale vtedy ma to zranilo :-/

debilko

neviem prišlo to po 40tke
náhle a z ničoho
dovolenka v lete ok vianoce ok silvester ok
10 január hodená obrúčka a fertig

kecy mám debilné vlasy, som stará, mám vrásky, som tlstá ,
nočné krémy,denné krémy,kulmovanie,žehlenie vlasov
krátke sukne , vysoké čižmi a pod.
alebo asi mne jebe čisto či?

Maoam

debilko, mozno este nespadla dost hlboko :-(

vies pricinu, preco to prepuklo? anorexia alebo bulimia u vekovo zrelej zeny ma vzdy vazne priciny vzniku