Ako pribrať na váhe?

kata 123

ahojte ja mam 12 rokov a mam 43 kg a mam vyšku 165 a v skole sa mi smeju ze akak som chuda a n´mne je z toho uz niekedy do plau stretenm s mamkou kamaradky a tie mi vravia katka mohla by si pribrat strasne si sududcka jezis neznasam to aky su niekedy ludia neviete mi pomoct prosim uz nechcem byt chud a je vle a a nic :( sportujem mam do tyzdna 4 kraj telesnu a to 2 hodinovky ako mozem pribrat dakujem za radu :)

Jouker.

píšete tu zaujímavé veci.. niektoré su fakt dobré ale ide jednoducho oto aké máte gény.. ak máte oboch rodišou chudých tak nemáte žiadnu šancu velmo pribrat.. preto sa zvoluje radšej posilovanie.. su totiž 2 hmoty jedna je svalová. a druhá tuková.. ak ste jednoducho tenký.. tak začnive posilovat. ak nemáte kde stačí aj doma kliky..drepy.brušáky. ide oto že po tréningu a jednoducho by ste mali jest ryby surové vajcia. tvarohy syry rozdelit si jedno jest každé 2 hodiny. neni to také strašné ked si to rozpíšete. a priberete vela.. podla génou.. na ráno niečo lachkéénapr ovsené vločky z jogurtom alebo mliekom. a na večer sa riadne najest.. a takto každý den.. najlepší by bol protein na večer.. tzv gajner..

Človek

Ľudia, aj keď sa napchávate všelijakými mastnými jedlami a jedávate neskoro v noci to vám na váhe nemusí zmeniť absolútne nič. Ide tu o to že ten kdo veľa je, a aj tak nepriberie, má veľmi dobrý metabolizmus. Rýchlo mu spaľuje jedlo. Ja sa korčulujem skoro každý deň keď je pekne, a pribrala som do nôh, ale ináč ani nie. Myslím si že stačí keď si na noc budete dávať Kakao, jesť vajíčka na raňajky alebo sa napchávať Chipsami a Pepsi-Colou, a to určite pomôže. Moja sestra bola chudá stále, od mala. Odkedy ale začala jesť o 23 hodine v noci tak pribrala asi 4 kg. Jedla stále chlieb s niečím a k tomu Kakao, a pribrala. Teraz už začala cvičiť lebo kilá jej stále stúpali a už sa ich nevie zbaviť. Takže vidím to len na jedinú možnosť..jesť, jesť, jesť a jesť. (Hlavne na noc)

patobeng274

ahojte ja mam 14 rokov a mam okolo 60 kg a neviem ako pribrat prvi krat som jedol ryby tuk troch pomohol ale nic moc potom som dostal nervi a som zral nasilu ako prasa a pribral som za mesiac 7 kg čawte

ezio39

2kg za tižden sa da pribrat jednoducho tu je navod:D nieje ani dôležite kolko ješ ale čo ješ tieš som mal problemi pribrat ale už som nato prišiel:D
ked ti nechutu jest jedz polievky tie myslim si že nieje tažke skonzumovat ja som napr ziedol denne 12 tanierou:D a polievky maju dost vela KCL pokial to nieje kurací vivar:D čo znamena len vodu:D medzi tim nejake tie sladkosti alebo čipsi a teras bacha nepit čistu vodu!! a vihibat sa vitaminu C ten spaluje TUK! pokial nemate problem s nechutenstvom tak mesto je uplni zaklad...ale stimi polievkami za dva tiždne si tak roztiahnete žaludok že sa svas stane stroj na konzumovanie všetkeho možneho:D tieš je dobre kupit si vitamini B :D je to napisane uplne lajicky ale funguje to skuste uvidite sami že to pôjede a pokial nieste leniovi cem tam ist do posilky utobit nejaky BenCH tak pokial to nebudete prehanat tak aj cvičenie pomaha pribrat..

xxxx-

Mám 11 rokov a 28kg pls. pomôžte ako mám pribrať , niekedy nemám ani chuť jesť . Prosím napíšte ako mám pribrať s čoho sa najviac priberá ? čokoľvek keď my napíšete tak budete finančne odmenený :)

Sorta

Caute chlapi... ja makam 4 roky ked som zacal cvicit mal som cca 70 teraz mam 98kg a 193cm. mam 18 rokov a zrat jak prasa nie je ze zjes za cely den 1 cely chleba a 15 rozkov... zrat je zrat! maso maso maso maso! makat 3-4x tyzdenne... Robim kulturistiku uz 2 rok sutazne mam jedno 2. a jedno 3. miesto na M-SR ale uz to nejdem robit lebo su tam ine látky (steroidy) a pokial chcete pribrat a neznicit si telo tak len zerte a ŽERTE! a pokial chcete pribrat za cenu zdravia a je vam to jedno tak... pouzivajte hlavu drzim palce. Sorta

mehmet

mam 19rokov a 60kg ale chcel by som, este pribrat len ze neviem ako, jem jak prasa, ale co stoho ked nic nepriberam.