Neverny chlap

Príspevok v téme: Neverny chlap
otaznik333

Ahojte,zaujima ma vas nazor,prip.skusenosti. Je mozne,aby chlap,ktory bol vo vztahu niekolkokrat neverny (to bol aj dovod rozchodu,vztah trval vyse 3 rokov), bol inym zenam verny? Od toho rozchodu (cca.rok a pol)ma uz druhy vztah,tak,ci je mozne,ze v tych dalsich vztahoch bude uz iny alebo je to skratka v nom. Dakujem!

podvádzaná

Krasomil,ďakujem, otvoril si mi oči, máš úplnú pravdu v každom Tvojom riadku, možno som to potrebovala počuť práve do muža ako si Ty, lebo žien k môjmu problému sa vyjadrilo až-až, no názor muža ma iné čaro :-)))

Krasomil

podvádzaná: Moc rád bych se pletl, ale myslím si, že mu to vydrží do té doby, dokud si tebou nebude zase naprosto jistý a nebo ten horší případ, že si teď akorát dává větší pozor, abys nepojala ani podezření. Nechci ti způsobovat bolest, ale dívám se na to tak, jako bych se na to díval svýma očima, kdyby se to týkalo mě. Věřím jedinému, kdo tě podvádí, tak si tě neváží a nemiluje tě, že s tebou chce zůstat nemá s láskou nic společného, je to spíš pocit jistoty a toho, že není sám. Při všem co dělal, myslel jen na sebe: 1. Podváděl, protože chtěl a nebral ohled na tebe... 2. Lhal ti, skrýval mobil, ne proto, protože ti nechtěl ublížit (to by tě nepodvedl), ale proto, aby jsi ho nevyhodila... 3. "Seká dobrotu", protože mu vyhovuje, že není sám.... je to sobec a máš na lepšího....

Krasomil

Maoam: Děkuji moc. :-) Ale jen to nestačí, sám jsem toho příkladem, nedávno mě potkal rozchod. Já jsem zase rád, že existují ženy jako ty, otaznik333 nebo moje bývalá.

podvádzaná

Mám priateľa 5 rokov, prišla som na to, že ma podvádzal - skrýval telefón kde sa dalo, povedala som mu,že o tom viem, a že nie som ochotná mu to tolerovať a končím s ním. Dala som mu voľnosť, ponižovalo ma to, veď som nebola jeho manželkou! Keď chce ínú, nech si ide za ňou! A on ostal! Strúha dobrotu, aspoň nič netuším, je veľmi milý a trvá to už 2 roky. Kladiem si otázku, dokedy mu to vydrží a či dokážem uniesť pravdu, ak zistím, že sa to opakuje. Myslím, že sa to i tak raz stane. Kto podviedol raz, urobí to zas! No nedokážem ho momentálne opustiť, je mi s ním fajn, robí všetko preto, aby sme boli spolu šťastní, no dokedy . . . ?

Krasomil

otaznik333: Moje bývalá přítelkyně měla někoho podobného, takže vím, čím si procházíš. Byla na něm tak citově závislá, že nejedla, nespala a když se ženil, tak jsem ji já utěšoval, že nemá proč brečet.

otaznik333

Krasomil,presne si to vystihol,ja si myslim uplne to iste a som naozaj rada,ze sa najdu este aj takto zmyslajuci ludia,aj ked je ich malo. Ja by som tiez nikdy nedokazala podviest a o to viac ta zrada bolela.

Krasomil

otaznik333: Myslím, že by to ničemu nepomohlo, kdyby ses chovala jinak. To jen o to víc svědčí o jeho žaludku, že to dokázal dělat ženě, které pro něj dělala první poslední. Nemá cenu se v tom už hrabat, prostě jsou věci, které člověk nikdy neovlivní, ale určitě to neznamená to, že se musíš smířit s tím, že partnerská nevěra je normální. NENÍ a nikdy nebude, dokud budou existovat lidi, kteří si natolik váží toho druhého, že by mu nikdy neublížili, i kdyby se to ten dotyčný neměl dozvědět. Nejde o to, jestli se o tom dozví někdo jiný, ale o to, že to víš ty a to je nejpodstatnější. Když miluješ nepodvedeš, sebe taky miluješ a neubližuješ si. Ale dneska je toho plno, že je těžké věřit, já díky tomuhle ztratil někoho, komu jsem mohl doopravdy věřit, bohužel jsem si to uvědomil pozdě. Dneska není vůle, udělat něco pro jiného na úkor sebe a to je podstata toho, že nevěra tak kvete.

otaznik333

Ved prave.Priznam sa,ze ja som ta,ktoru tie roky podvadzal a nemam ani najmenej pocit viny,ze som nieco spravila zle-mozno som len bola prilis dobra na neho. Nezaujimam sa uz o neho,ale kedze mame spolocnych znamych,tak sa obcas cosi dozviem,casto aj nechcene. No a viem,ze ta prva po mne(s tou ma tiez podvadzal)s nim celkom cvicila, ta druha neviem,aka je,len viem,ze o dost mladsia od neho. Neviem preco,no nemozem sa zbavit pocitu, ze tie nepodvadza(l) a tym padom sa obcas sama seba pytam,ci som predsa len nemala robit nieco inak