Cviky na vyrysovanie tehličiek na bruchu

Príspevok v téme: Cviky na vyrysovanie tehličiek na bruchu
domija22

Ahojte,

chcela by som sa Vás spýtať, či poznáte nejaké cviky, vďaka ktorým by sa mi vyrysovali tehličky... Cvičím už 3 týždne, nemám žiadny úbytok tukov.. Prosím o nejaké cviky, ktoré by mi pomohli za tri mesiace schudnuť 20-30 cm na bruchu, a ktoré by si trošku vyrysovali tehličky.. Mám totižto 168 cm a 72 kg... diki

Martines

Cavte
chcel by som sa Vás spýtať, či poznáte nejaké cviky, vďaka ktorým by sa mi vyrysovali tehličky... Mam vysku 165cm 14 rokov prosim vas poradte ako mam cvicit. Dakujem :)

Majky338

Mne strasne pomohli brusaky na sikmej lavicke skoro po kazdom treningu som videl ako sa mi rysuje horna polovica brucha takze vrelo odporuuucam :)))

Magy

Ludia, bez urazky, preco sa zameriavate len na jedinu vec? Ze su tehlicky nejaka moda este pochopim, ale cvicit treba cele telo, rovnomerne. Ak privelmi zatazujes urcite partie tela a ine zanedbavas, moze to mat len negativne dopady.
Za dalsie, pri chudnuti treba postupovat systematicky a dlhodobo. Snaha o rychle schudnutie je to najhorsie, co mozete pre chudnutie spravit. To radsej ani nezacinajte.
Uprava jedalnicka, denneho rezimu, stanovit si urcite limity a ciele, ktore dodrzite nech sa deje co sa deje. A tiez zacat postupne, pridavat v cvikoch, opakovaniach, intenzite. Rychla cesta k comukolvek znamena aj rychlu cestu spat. A verim, ze nechcete schudnut a mat tehlicky len na par tyzdnov, mesiacov. Aj po dosiahnuti pozadovanej hmotnosti a vyzoru treba pokracovat v cviceni a zabehnutom rezime - akonahle prestanete, vsetko co ste doteraz namahavo budovali sa ruca. Preto je potrebne si premyslene vypracovat celkovy zivotny rezim tak, aby vas bavil aj po dosiahnuti ciela a mohli ste to udrziavat dlhodobo bez problemov.

Poison

Samotným cvičením tehličky nedosiahneš. Musíš sa zamerať hlavne na stravu. preštuduj si nejaké diety a hlavne čo a kedy jesť, čo dať pred cvičením a po cvičení. Nauč sa čo sú bielkoviny, tuky a sacharidy...

LETICIA

"tehlicky" das stravou, ale najprv musis schudnut minimalne 15 kg a viac. a samozrejme aj cvcit, tehlicky opakujem sa davaju stravou, zbavujes s tuku na bruchu a cvicis.

tpch

Pri pomere tvojej vysky a hmotnosti tehlicky mat nebudes, ak mienis cvicit iba brucho. Ked schudnes aspon 15kg, mozes sa zacat zaoberat rysovanim brusnych svalov.