rozpoltenost

Príspevok v téme: rozpoltenost
nerozhodny

mam vztah na dialku...ona obcas docestuje ku mne na vikend..spociatku som to bral tak, ze bude ako bude..
ale ona sa namotala a berie to velmi vazne...mam ju rad, ale nie tak, ze by som s nou chcel spojit zivot..a ta dialka to aj tak komplikuje..a navyse ma zavazky...
medzitym som sa zoznamil s jednou babou, ktora ma dost pritahovala...aj sme stravili par noci..ale je to z mojej strany len v tej fyzickej rovine...
a ona mi vypisuje, ze jej chybam..

ta \\\"dialkova\\\" mi zacina klast vazne otazky..ako to myslim, ci to myslim vazne..berie to tak na hranu, bud, alebo..
kedze so dost citlivy, nezvladam to vnutorne...neviem sa s tym vysporiadat..
mam vycitky svedomia..niekedy by som najradsej ukoncil vsetko..a vycistil stol..ale viem, ze to potom budem lutovat.
fakt neviem, ako mam dalej postupovat..dost ma to nici..

petronela12

Podobne nie celkom. Sympatie boli obojstranne, ale kedze nas delili stovky km obaja sme usudili, ze to na realny vztah nie je mozne.Aj ked poznam pary, kde su obaja aj mimo republiku. DOkonca jedna moja znama sa zoznamila cez azet so svojim manzelom z Kanady. Pisali si asi rok, neviem, kolko stretnuti mali, ale uz su manzelia asi 2 roky.Takze si osobne myslim, ze vsetko zavisi od dvoch. Samozrejme, musia si "sediet" povahovo a urcite je nezanedbatelna aj fyzicka stranka. Povedzme si narovinu, bez tej iskry to nepojde... môze byt partner akokolvek dobry a uzasny...
Ake si znamenie?

nerozhodny

tak nebolo to klasicke zoznamenie, podme sa zoznamit..na FB sme sa nejako cez niekoho..slovo dalo slovo, jak reku ved pridi kuknut ku nam, co tam budes:)rozvedena, nuz a dosla :)
v decembri..
a potom par vikendov...
a ty si zazila nieco podobne Petronela?

petrobnela12

nerozhodny. drzim Ti palce, aby si to zvladol. Hlavne mysli na to, ze s uprimnostou si zachovas aj svoju dôstojnost a aj ked ju to urcite bude boliet, v konecnom dôsledku je to lepsie pre oboch. Viem, ze Ta caka narocna uloha je to neprijemne podat to.... Budem zvedava na vysledok.... daj vediet ako si to zvladol... drzim prsteky...
Este ot. Koho to bol napad zoznamovat sa cez celu republiku..???

nerozhodny

petronela, tak city su uprimne, mam ju rad ako priatelku a kamaratku...
tak jej to v tomto duchu aj prednesiem...
ved zajtra pride..

petronela12

nerozhodny. Ja mam 38. A urcite by som nechcela neuprimne city.... CO ak to zena vyciti? To nie je fer... Skus sa vzit do jej situacie. To iste plati aj pre tu druhu....
Cestnost nadovsetko! nech Ta to stoji, co to stoji....