rozpoltenost

Príspevok v téme: rozpoltenost
nerozhodny

mam vztah na dialku...ona obcas docestuje ku mne na vikend..spociatku som to bral tak, ze bude ako bude..
ale ona sa namotala a berie to velmi vazne...mam ju rad, ale nie tak, ze by som s nou chcel spojit zivot..a ta dialka to aj tak komplikuje..a navyse ma zavazky...
medzitym som sa zoznamil s jednou babou, ktora ma dost pritahovala...aj sme stravili par noci..ale je to z mojej strany len v tej fyzickej rovine...
a ona mi vypisuje, ze jej chybam..

ta \\\"dialkova\\\" mi zacina klast vazne otazky..ako to myslim, ci to myslim vazne..berie to tak na hranu, bud, alebo..
kedze so dost citlivy, nezvladam to vnutorne...neviem sa s tym vysporiadat..
mam vycitky svedomia..niekedy by som najradsej ukoncil vsetko..a vycistil stol..ale viem, ze to potom budem lutovat.
fakt neviem, ako mam dalej postupovat..dost ma to nici..

ŽabaJaba

nerozhodny, nech radšej treskne dverami a odíde a po čase sa môžte porozprávať s chladnými hlavami ako priatelia a nič viac, tým pádom oslobodíš svoje myšlienky a svoje ja a....nebudeš musieť ubližovať tak ako ubližuješ teraz. Čím skôr to ukončíš a oslobodíš oboch tým lepšie.

tinkuska

ty si myslis ze to je fer voci tym zenam? ty nie si nerozhodny, ty si obycajny slaboch, ktory sa boji o svoje pohodlíčko. Dufam ze sa ti to raz vráti aj všetkym takymto "chlapom"

petronela12

nerozhodny. Musis jej povedat ze nic z toho vztahu aj za cenu ze bude robit cirkkusy ako pises (osobne si myslim ze cirkusy nebudu). Dalej pises ze si citlivy. Tebe by sa pacilo, keby s Tebou toto robila nejaka zena? keby bola k tebe neuprimna?? Smiem vediet, kolko mas r.??

nerozhodny

..ja by som to povedal, ze mam ju svojim sposobom rad, ale na staly vztah to nieje..ani po tej druhej stranke.../s../som zbabelec a je mi jej luto jej to takto povedat..lebo viem, co to s clovekom robi...tak by bolo mozno vhodne povedat to tak, ze by sme si mohli dat pauzu, alebo daco take...no uz vidim, aky cirkus bude robit..alebo treskne dverami a odide..

petronela12

nerozhodny
Ide o to, ze pokial Ta nejako zvlast nezaujala,bolo voci nej korektne povedat jej ze k nej city neprechovavas. Aby sa aj ona nenamotavala este viac. A este... mal by si popremyslat sam ci vies co ocakavas od vztahu.... hm? urcite rozhoduje aj Tvoj vek.... Vela stastia...

nerozhodny

mila Petronela :) zatial som to neriesil nejak radikalne..."dialkova" ma prist zajtra..stale nad tym rozmyslam, na nic zatial neprichadzam...deli nas dost velka dialka, cez celu republiku..aj kvoli tomu to nema nejaku velku perspektivu...
tak babo raď :)

alexis swan

som rada a neni začo :)
tak dufas ze sa ti podari.. zalezi iba na tebe ako sa zachovas, ci sa este mesiace budes trapit alebo nie.
nie je to take tazke ake to vyzera.