miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?

Príspevok v téme: miluje ma ma este , ma vyznam obetovat energiu?
leila1134

Ahojte,msm otezku,byvam s priatelom ,vyse pol roka,iz dlhsiu dobu si nemame co povedat,leziem mu na nervy,neustale ma provokuje aku ma dobru naladu,na zaciatku kym si mnou nebol isty o mna bojoval,citila som z neho lasku ,ze chce somnou byt dokonca zivota ,mat somnou rodinu,no teraz je voci mne lahostajny,ignoruje ma,uplne sa citim ako keby ma nenavidel poradte mi prosim co mam robit lebo ja uz neviem co si mam mysliet o tomto vsetkom.

leila1134

ja mam stale pred ocami to ze ked mu odpustim urobi vsrtko preto aby som bola pri nom stastna a do jeho smrti mi to bude dokazovat ,preco a kvoli comu som mu odpustila?spoznali sme sa nahodne na nete skypovali sme dva mesiace kazdy den az do noci proste uplne super vsetko,ja som ho brala vazne ,vazila som si ho prerusila som kontakty s kamosmi len aby som nemala vycitky ze komunikujem s inymi muzmi ako on,po 2 mesiacoch prisiel za mnou prvy krat do bratislavy ,na 4dni ,uplne nam bolo nadherne spolu,a ked odchadzal zabudol sa odhlasit z facebooku ,ja som si to vsimla az neskor,asi cca 20 minut v tom case ho brat viezol na stanicu kedze som ja bola v praci,a tam som nasla uplne nahodne ved by ma to ani vo sne nenapadlo druhe konverzacie s babami soplavymi on im ze chcem ta vysukat a podobne veci a ze hned som pri tebe odchadzam od nej z ba no pocit som mala taky hrozny ze sa to ani popisat neda,a vtedy som s placom volala bratovi,nech ho vyhodi z auta,no nic uz akurat mal vystupovat ale pocul ma,nasledovaly omluvne spravy takehovtypu co som uviedla na zaciatku,az nakoniec to dospelo k tomu ze mi po dvoch dnoch volala jeho mama ze nech mu odpustim ze on ma vazne miluje ze ho takeho este nevidela atd,tak som mu odpustila a stravili sme spolu tak nadherne obdobie az doteraz proste teraz je to vlastne takto jak som pisala v prvom prispevku

leila1134

To je tak ked je zena dobra chovaju sa jak k handre a ked je stetka tak sa ma jak princezna,januz tomu vazne nerozumiem.

leila1134

musim to uhrat na dobrotu,som mu povedala ze tu nemozem byt dlhsie ako tri mesiace ,a ze musim ist na otocku domov,kupi mi dvojsmernu letenku no naspat sa uz nevratim,fakt nemam ani korunu odvtedy co som sem prisla pritom chlapec ma klamal ze on mi bude davat nakonec to vyustilo do toho ze zaraba 300 eur na mesiac,ma tu kamaratov,takze uz to dospelo do talej fazy ze on chodi s nimi a ja sama v byte ,akoze ho mam cakat,sak bez penazi sa nic neda iba prechadzat po ulici ,ono to bolo vsetko fakt krasne len posledny mesiac dva je to taketo ,upratujem ,varim staram sa vsetko,mlady si to proste nevazi,neustale ma len klame do oci,a ked na to dojdem otoci na mna ze som psychopat,a ze len jebat viem a slopat ,vzapati na to hned sa omluval,no poviem vam tak,ja som ho milovala,a fakt som bola naivna,neni ani slovak je to cech.

vedajka

wauuu, magi to napisal uplne super!

fakt to nema zmysel s nim tahat ked sa k tebe sprava ako k handre,ved on si ta fakticky drzi ako domacu otrokinu, nedava ti peniaze,nic, ved on musi vediet ako na tom si.skus na tych strankach najst inu babu co je vo finsku,ak vysvetlis problem a ze to je naliehave, rozhodne sa nejaka najde co ti pomoze zdrhnut od toho magora.esteze ja sa nedokazem tak slepo zalubit, aby som si odrezala vsetky moznosti ak by nieco nevyslo. mislite na zadne dvierka ludia!! a nie hrrr bezhlavo do lasky a vztahu a ked to krachne, precitnete z rozprauky a je tragedia na svete!trochu rozmyslat kym nieco spravim!!!

Magy

leila1134 - rozhodne ti situaciu nezavidim, ALE RIESENIE EXISTUJE!
Ako ti naznacili aj ini - jednou z moznosti je tajne odkladat a jedneho dna zmiznut. Si plnoleta, svojpravna, nemas k nemu ziadne zmluvne zavazky. NEMOZE ta nijako donutit, aby si u neho ostala, nasilu drzat a pod.
Zbavit sa toho utrpenia, ktore ani vztahom nazvat nemozem...

Bud si to poriesis takto, alebo skusis nakontaktovat nejaku dobru slovensku dusu niekde blizko Teba. Doporucujem bud Pokec (napr. miestnost Za Hranicami ci ine), prip. vynikajuce webove stranky www.exil.sk ci www.fincech.cz, na nich mas diskusne fora, kde sa stretavaju ludia zijuci v zahranici ci priamo vo finsku, vymienaju si skusenosti a rady.
Musis byt samozrejme opatrna, aby si v domneni zachrany nesadla niekomu na lep, alebo do este vacsej kaluze, nejake riziko tu je, ale realne mas podstatne vacsiu sancu, ze ti niekto pomoze, vypadnes z tej mizerie a postavis sa na vlastne nohy. Moze ti pomoct ci uz s ubytovanim priamo vo Finsku, brigadou/pracou (zarobis si na najnutnejsie naklady na cestu domov alebo blizku buducnost), dopravou v ramci Finska alebo von z Finska.
Moj email mas pod nickom, daj vediet ako si dopadla alebo ak budes potrebovat pomoct, ja som sice momentalne na novom zelande, ale cosi odcestovane mam aj v ramci europy.

Drzim palce!

winki

Nechápem, ako si sa mohla dostať do takejto situácie...Ostať úplné závislá od priateľa. Do zahraničia by som išla jedine s možnosťou pracovať tam.

leila1134

ja tam pojdem peso po ceste do tych helsiniel,lebo on ma ma za uplnu handru neda mi nic toto je uplne vyhrutene riesit chcem