Priatel nic nevydrzi

Príspevok v téme: Priatel nic nevydrzi
Dobermanka

Mam problem s priatelom, VELKY problem. On ma 21 ja 19 a nas problem sa tyka sexu. Este sme sa k nemu nedostali :-( Aby ste pochopili chceli sme uz vela krat ale priatel sa urobi este kym k tomu dojde. Staci ked mu ho napriklad len tak opriem o moje brusko, natlacim sa nanho a bozkavame sa a za minutku to z neho leti... alebo minule sme uz uz chceli zasunut a ked som mu ho chytila a chcela nasmerovat uz aj to bolo... :-( Ked som sa ho opatrne na to pytala priznal sa mi ze on este nemal zenu, ze je panic, a ze je to prenho vsetko nove a nemoze si pomoct ale mne sa to nezda, ja som uz mala viacero chlapcov a ziaden nemal takyto problem :-( A ja niesom ziadna svatica otvorene priznam ze ja potrebujem poriadny sex... Myslite ze je to naozaj tym ze som jeho prva zena a treningom sa to ukludni? Alebo ma nejaky problem? Lebo mna uz trafi bez sexu :-( A je to super chalan nechcem onho prist, takze neradte nech si najdem ineho :-(

Jaguar

No neviem - u mna je to podobne (ale nie az takto extremne). Spavam (a sapal som) s jedinou zenou - manzelkou (niekolko rokov). U mna je problem vydrzat cez 3 minuty a urcite to nie je prijemne. Tiez sa utesujem ze to s vekom prejde...

Urcite na to pomaha alkohol, len treba najst tu spravnu hranicu kedy uz pomoze, ale neuskodi.

Taktiez fungovala aj masturbacia tesne pred sexom - ale my sa teraz snazime o dieta... a tak sa "setrim" - manzelka si takto neuzije (kym si nevypijem), ale dietatko ma jednoznacne prednost.

arnie11

Ved si dajte druhe kolo, a ked to nebude stacit mozete aj tretie.
Casom by sa to malo zĺepsit.
Inak aspon vies ze ho naozaj vzrusujes a nehra divadlo :-).

alenka_maxova

ten moj by ti povedal, ze vsetko je v hlave. A vsetko chce trening. Spojte tieto dve veci dokopy a mohlo by sa to vyriesit. Hlavne sa nestresujte kvoli tomu. Je to super, ze si jeho prva a ze moze prave s tebou vsetko nove zazivat...

kapeckaa

Takýto problém máva viacero mužov ;)a naozaj najčastejšou príčinou býva to,že je to pre nich niečo nové a tak sa rýchlo vzrušia.A takýto problém nemávajú len panici,ale aj napr. muži,ktorí nemajú veľa sex.skúseností alebo majú novú partnerku,na ktorú nie sú zvyknutí.Samozrejme,že sú aj prípady,kedy je predčasná ejakulácia považovaná za chorobu,ktorú spôsobuje uzdička na penise atď atď,ale toto nie je problém tvojho priateľa-môj názor.Vprvomrade by si mu mala byť oporou a byť trpezlivá.Časom to bude lepšie a lepšie ;)

Fero M.

Hlavne na neho netlač a neber to ako tragédiu. Bude potom pod tlakom ešte viac..
Hrajte sa spolu, spíte nahý vedla seba, robte kadečo, rukou, pusou atd.. Neboj, zvykne si na teba a časom ťa pomiluje poriadne. Poznám x kamaratov, čo stým mali na začiatku tak isto problém.
Resp. mu ešte porad, ak nemá sex 2 týždne, tak nech trošku zapracuje aj sám na sebe, ak ma chápeš. Lebo po paru dnoch ked na neho sadneš, tak je logické že pre neho to je ako....

M 25

ak sa to stáva len na začiatku, tak začnite orálne, alebo ručne-stručne a potom druhé, či dalšie kolo dajte sex...
vždy je riešenie

Ask

Postupne sa to určite zlepší, len musíš byť trpezlivá :) ak si nevieš pomôcť, tak nech ťa zatiaľ uspokojuje orálne a pod. :)