moja váha

lena123456

musím povedať že taká váha je naozaj veľa-ale teraz vážne ,s takýmito otázkami sa tu môže objaviť iba totálny pokrytec,ja mám 165cm a 106kg,snažím sa schudnúť vlastne celý život a tu vidím,že sa nájdu aj taký čo vôbec netušia s čím sa musia vysporiadať ludia ,ktorý majú podobný problém ako ja.Kvetinka123 daj sa liečiť,lebo pravdepodobne smeruješ k anorexií alebo bulímií,keď sa nevidíš v zrkadle reálne

smajliQa

bekusik

pojde ti to lahko,,, na rozdiel od niektorych,, tebe staci fakt zacat trochu cvicit a hned uvidis zmeny,,,
drzi palce :)

bekusik

:D tak to Ti vyslo :D asi mam vsade naozaj tuk :(no necvicim to je pravda...asi budem musiet zacat ak chcem ako tak vyzerat :) a dik za reakciu

smajliQa

bekusik

prsia aj zadok su ok, ale povedala by som, ze na ostatnej casti tela nemas ani deko svalu iba tuk...
pretoze ta vaa, 58 kg .., ked to zrovnam ze ruka 28 a stehno 56, tak mam dva zavery..

bud si nikdy nevidela posilovnu, alebo prave naopak, mas prilis velke svaly robis vrcholovo sport..

tak daj....

bekusik

to je super vaha na tvoju vysku :)
ja mam tiez 165 cm ale 58 kg, to by nebolo take strasne ale moje miery to je des... nemam na sebe ani jednu cast normalnu ani chudu vsade tuk :(
moje miery :
prsia: 91
pas:67
zadok : 95
stehno: 56
ruka: 28
no des....

smajliQa

ahoj kvetinka....

po mojich skusenostiach ti odpoviem najlepsie ako som sa za posledne dva roky naucila :)

akmas nulky prsia a ziadny zadok a nohy ako lan ... a tvoje miery su 80-75-80
tak potom to je vela :)

ale zartujem,,, 52 kg sa da na tvoju vysku krasne rozlozit, takze predpokladam ze mas miery nieco ako 89-64-89 :)
a vtedy to musi vyzerat super :)