da sa zlepit vztah po ulete?

Príspevok v téme: da sa zlepit vztah po ulete?
jano66

tak v skratke, priatelke sa ´zadaril´ ulet, bolo to jednorazove, je este mlada, evidentne to lutovala vraj ma stale miluje, vztah trval 2,5 roka, skusam tomu dat druhu sancu, myslite ze je to kravina? presiel uz nejaky cas a stale si nie som isty ci to ma zmysel, ci radsej zacat nieco nove, byt sam nejaky cas, alebo skusit, rozum mi vravi sa s nou rozist nadobro len to nechcem lutovat v buducne ze som to ani neskusil...myslim ze ju mam stale rad, ale...mal niekto podobnu dilemu v zivote? ako ste sa rozhodli a ako to dopadlo? poprosim vas vas nazor

jano66

loveme nevravim ze vsetky vztahy, obdobie smutnenia mam uz z vacsej casti za sebou myslim, uz sa na to snazim pozriet chladnou hlavou, ale na nic neprichadzam, asi fakt pomoze len viac casu

Loveme

no tak s pristupom,ze vsetky vztahy koncia neverou, rozvodom atd... sa daleko nedopracujes. jednoducho si sklamany a smutny, ale sam neskor uvidis ci to tvoja priatelka myslela vazne a lutuje to.

jano66

Wreck presne taketo nieco mam v hlave co si napisal...clovek nikdy nevie co sa dopredu stane, na jednej strane si vravim naco idealizovat nejaky vztah ked aj tie ´najvacsie´ lasky koncia v nevere, rozvode, rozchode, a preco to neskusit, ale zase na druhej strane si vravim preco stracat cas s niekym kto ma dokaze oklamat, pre chlapa ma byt predsa jeho zenska princeznou, a neviem ci sa toho obrazu ze sa proste vyspala s inym zbavim

natalka2

no ja si nemyslim,ze clovek podvedie (teda idem pisat "len" o bozkavani - aj to berem ako neveru),len vtedy,ak je nespokojny vo vztahu. kamaratka (naozaj kamaratka,nie ja:D) sa totalne namol na jednej party bozkvala s nejakym cudzim chalanom ani nevedela kdo to bol, aj ked velmi lubila svojho chalana..len sa proste pritrafilo,nebola moc pri zmysloch..odvtedy toho cudzieho chalana nevidela nic..svojmu frajerovi to nepovedala a doteraz su stasti uz dva roky..neobranujem jej spravanie,urcite to bolo hnusne..ja len na margo toho,ze nie vzdy je clovek so vztahom nespokojny.

wreck

jano66, to je moj pripad.

dopadlo to zle, ale az po dalsich piatich rokoch co som sa pokusal ju zase vidiet ako hodnotnu zenu. nepodarilo sa to. nemal som pocit, ze to skutocne lutuje a nie len tak naoko a ani nemala zaujem mi v tom pomoct. skor to obracala proti mne. ta dovera v mojom pripade bola navzdy prec, len som sa snazil sam seba presvedcit, ze sa to este da zvladnut. ale nie. zakazdym ma napadlo, ze takych je predsa plne mesto. mozes ich cely den autobusmi zvazat na luku vedla cesty a vecer ich aj tak este polovica v tom meste zostane. a ja som chcel viac. niekoho podstatne hodnotnejsieho.

zavisi to ale velmi na tom aky si typ. ak sa silne navazujes a tvoj zivot sa kruti predovsetkym okolo partnerky, tak to podla mna nema vyznam. uz nikdy nebude ta uzasna, vyvolena, a aj po rokoch na to nezabudnes. a ak si nie si vedomy svojej zasadnej chyby, ktora k tomu prispela, tak ani neodpustis. ak sa ale dokazes rychlo oklepat a vies ist dalej, tak to vyznam este mat moze. musis sam vediet kam sa radis a ako vysoko vo vztahu radis vzajomnu doveru.

ja na prve miesto a som jednoznacne ten prvy typ, preto som si cestu spat uz nedokazal najst.

cas ti da odpoved, ak teraz este nevies, tak ako ju dal aj mne. nevyhoda je ta, ze to moze trvat roky. tie ta sice v konecnom dosledku posilnia a osobnostne vyrasties, ale uz ti ich nikto nevrati naspat. :(

alenka_maxova

ojooj, dalsie dievca, co podvedie chalana, lebo jej nebol dostatocne dobry...ako byvala mojho priatela. A potom mu vypisovala, ako to lutuje a ako v isty moment zabudla na to, aky je uzasny :D Podla mna sa na take veci neda zabudnut. X raz moze byt clovek opity, ak je vo vztahu spokojny a ma vsetko po com tuzi, tak nepodvedie. A toto tvoje dievca nemalo. Podla mna nema zmysel ten vztah davat opat dokopy, ty jej uz nebudes doverovat a ona po case aj tak bude vraviet, ze nevie co chce...

alenka_maxova

ako si napisal sam, budes ten vztah len "lepit" dokopy. Suhlasim s Loveme, ze treba vediet dat aj druhu sancu, no zvaz to. Pre mna je ulet nieco ako podvedome "kricanie" v style - uz nie som s mojim terajsim vztahom spokojna, neviem co chcem, uz ho nemilujem, chcem nieco ine, uz necitim co kedysi...Stoji potom za to, "lepit" taky vztah dokopy?