Priatel chce aby som pribrala

Príspevok v téme: Priatel chce aby som pribrala
celestinka

zdravicko.mam taky problem tykajuci sa mojej postavy a mojho priatela, ktory vo mne nielen evokuje pocit ze mam pribrat, ale dava mi to aj intenzivne najavo.meriam 168cm a vazim 53kg co je optimalna hmotnost. mam chude brucho nohy nemam ani chude ani priemerne, take nieco medzi. Priatel sa nikdy nevyjadroval negativne o mojej postave (neviem ci sa o nej vobec vyjadroval, ked mi povedal ze vyzeram super, rozumela som pod tym, ze mysli tvar aj postavu dokopy). Za posledny cas, zhruba za posledne dva mesiace,mi vravel ze mam pribrat, ze nikdy sa mu nepacili stereotypne, chude zeny. Dost ma to prekvapilo, pretoze som nikdy nebola nijaka vychudnuta "jednotvarna slecna", ktora si zaklada na vyfintenosti a kechli sa tri hodiny pred zrkadlom. Problem je v tom, ze uz dlho mam rovnaku hmotnost a v nasej rodine je dane, ze ked zjeme cokolvek aj velmi tukoveho charakteru,nikdy nepriberieme. A este k tomu pribratie na mna neposobi nijak pritazlivo, pretoze keby sa tak stalo, uz by som nebola chuda alebo normalna, ale pribrata az obezna. chcem sa citit dobre a pacit sa aj sama nielen mojmu priatelovi a v tom som nekompromisna.
poradite mi prosim vas ako mam vyriesit tento utopicky problem.suverenne odfajce si odpustite dakujem :)

milli11

Ja som zas citala, ze lepsie je mat par kil menej ako viac. Ze clovek ma potom mensie riziko na civilizacne choroby, cukrovka, vysoky krvny tlak a pod. Tak si vyber.

A suhlasim s nazorom, ze ak sa ona dobre citi vo svojom tele, tak nech sa kvoli inym nemeni! Ak nie je extrem, napr. pri 170 cm vyske iba 30kg alebo az 130 kg.

Mne napr. jedna doktorka povedala, ze lepsie je, ked si clovek udrzava stale rovnaku vahu, hoci ma par kil menej alebo viac ako je standard ako ked ma kila ako na sinusoide, raz pribera, raz chudne, raz pribera, raz chudne a tak dookola.

simonela

Ty si udrz taku postavu, aby si bola zdrava a citila sa vo svojom tele dobre. Zdravo sa stravuj, sportuj...atd.
A len tak ma napadlo ... co jeho predosla laska? Mal nejaku? Aka bola ona?

biela mačka

Adam, ty zase mudruješ...a čo ak žena NEDOKÁŽE pribrať? Príklad: ja ked som mala toho drbnutého partnera, tak som cez víkendy obedovala dvakrát, u neho aj doma, večer si kludne môžem dať koláč, tortu a podobne a nemám viac ako 53kg pri výške 170. Bola som na gastroskopii či ako sa to volá, nič mi nezistili, ako vceliakiu a podobne, otec je chudý, mama bola tiež chudá... sú ženy, ktoré napriek tomu, že sa stravujú normálne, tak nepriberú

celestinka

natusa42- on mal v minulosti problemy s omamnymi latkami ak sa to tak da nazvat a vtedy schudol 15kilo a doteraz mu ta vaha ostala..

lilotka-prosim?? mozes ty zit dievca? "klasne vlasky fejs s kerym som spokojn a postavicku ako lusk" a mam trinast rokov si tam zabudla podotknut.

panFajka- vela komu sa pacia take vychrtliny, aspon podla mojich skusenosti a zas az taka vychrtla nie som

lilotka

panFajka--► waaa! chlapcek!!! velmi by si sa divil ako sa vychrtle(vychrtle sa pise s tvrdym y!!:D) dievcata vedia pacit chlapcom!!:)))

lilot**

natusa42

celestinka pockaj,a je normalne ?alebo vynechava jedlo?ci ?lebo ci nahodou nie je ten tvoj anorektik,preboha,ved ...to musi vyzerat " nedobre ".ked je este chudsi od toho mojho :O:O a to si už vážne neviem predstaviť ...lebo mne sa zda maximalne ten moj chudy,vsetzko na nom visi,ma chuducke ruky v svalovych partiach ako ja v zapasti,ako tycky z parazola ..a vidno mu rebra,je to take nepekne celkom..a tebe to vyhovuje ?

lilotka

taaaak pribeeer ne!!!:D ja mam 162 cm a 42 kg a som chudaaa strasne!!!:D a som strasne rada, vlastne ak sa takto citis skvelo tak potom nepriber ::)) zaklad je citit sa fajn napriklaad ja sa citim super mam klasne vlasky fejs s kerym som spokojn a postavicku ako lusk:))) :D

lilot**

celestinka

ATIDE/ESMERA- a preco chces este schudnut ked si taka chuda? to uz budes vychrtla..

natusa42- je velmi chudy ale na chlapoch to je ine ako na zenach, na chlapoch sa mi to paci ale ked uvidim uplne vychudnutu zenu tak si poviem ze si asi presla anorektickou kurou :D chlapci maju chudost castejsie vrodenu ako dievcata, dievcata zase ovela castejsie trpia anorexiou. a ano je to uplne uzasne, ked on sam je chudy a chce odo mna aby som pribrala...

salamandra-jednotvarna slecna=nudna, obycajna, rovnaka ako vsetky ostatne. ochranca by mal byt rozhodne chlap, ale u nas sme sa nad takou vecou asi este nezamyslali.