som nestastna vo svojom zivote,nie je to kratkodoba depka:-(

Rea3

Ja som mala roky depresie. Velmi mi pomohla terapia Cesta a knihy a texty od Abraham-Hicks - podla mna to najlepsie pozitivne myslenie, ake existuje. Napr. tu: abrahamhicks.sk -vyborne aj o vzťahoch

kachita1

sweetberry, akoby som citala o sebe, vsetko o sebe. tiez mam trosku blbu situaciu v rodine, kde opora a laska vobec nie je a stale, ako pridem domov, sa z toho musim dostavat. ludia lahko povedia, povznes sa nad to. proste ludia, co maju oporu v rodine, si to ani nevedia predstavit. oni si vedia predstavit ze by zili bez svojej rodiny, citia sa silni a maju pocit, ze by dobre zili aj bez nich. Ale ide o tu bazu, o vieru v seba samu a tu sa naucite prave v rodine....nejde len o fakt, ze rodina je miestom vecneho boja a psychickej tyranii, ide o tu bazu do zivota, ktoru si mate vybudovat v rodine. A v dnesnom svete je potrebne nieco take mat. A chapem, potom sa clovek lahko viaze a boji opustit toho ktoreho cloveka, lebo neviete si ani predstavit byt sam na svete medzi ludmi a pri svojej rodine, ale predsa byt sam. Ja s tym bojujem uz par rokov, od kedy som si zacala byt vedoma serioznejsich veci a poviem vam, mavam striedavo ataky panickej poruchy. Uplne ta chapem, sweetberry

jefima

Keď to ženy tak čítam,nemáme to ľahké.Ja som to však riešila radikálne./Neberte to ako radu!/Teraz žijem s priateľom a svojou dcérou a som šťastná.A minulosť? Bŕŕŕ.