Chcem si umyť ruky

SHAKTI

"ŽENY SÚ AKO JABLKÁ NA STROMOCH.
TIE NAJLEPŠIE SÚ NA VRCHOLE STROMU.
VAČŠINA MUŽOV NESIAHA PO TÝCH DOBRÝCH,PRETOŽE SA BOJA,ŽE BY MOHLI SPADNÚŤ A UBLÍŽIŤ SI.MIESTO TOHO NIEKEDY POZBIERAJÚ JABLKÁ ZO ZEME,KTORÉ SÍCE NIE SÚ TAKÉ DOBRÉ,ALE SÚ BEZPEČNÉ.
JABLKÁ NA VRCHOLCI STROMU SI MYSLIA,ŽE S NIMI NIE JE NIEČO V PORIADKU,HOCI V SKUTOČNOSTI SÚ ÚŽASNÉ!!!!
POTREBUJÚ LEN POČKAŤ,AŽ NAOKOLO POJDE TEN SPRÁVNY CHLAP,KTORÝ SI TRÚFNE VYŠPLHAŤ SA AŽ NA VRCHOL STROMU!"

Ja dodávam....
"......ČO KEĎ NEPOJDE??? AK BUDÚ DLHO čAKAŤ ZHNIJÚ,OPADAJÚ,STRATIA SVOJU HODNOTU,SVOJU VÝNIMOČNOSŤ !"

a este som nasla jednu velmi peknu,mudru a dolezitu veticku...vsetko je to o sebelaske....hra podvedomia,ktora zazracne funguje,to je aj pre mojich introvertov :-) ak nakuknu..

PREDSTIERAJ,ŽE TO SI,AŽ KÝM SA TÝM NESTANEŠ !!!

funguje to...to ako vnimame sami seba,tak nas vnimaju aj ini....
ked nic neriesim,pripadam si pekna,usmievam sa-zazracne to pritahuje ludi a este zazracnejsie muzov :-)

samko r.

Ja ti dám žúrku, no počkaj ak ťa chytím, po holej ti nasekám!!!:-))) Tak aby si ty mohla kľudne spať ja musím byť v robote:-)))

SHAKTI

Dobre ranecko....
aha silonka!!! :-)ved aj my teba...tak sa drz...ty kanibalka :-D

samko a teraz sa chodi spat?? po zurke co?? :-)

takze doobedie mam dnes volnejsie a poobede besne :-D

a nieco pekne a velice mudre som nasla na nete,tak vam to sem hodim,snad to aspon niekto oceni :-)

samko r.

Lili, vtedy s tými bicyklami to bola len taká hra, všetko do seba perfektne zapadalo...:-)))) Dúfam že sa nehneváš? Ozaj a ten film kedy dávajú anjelik? Nech už viem konečne ako vyzerá!

p

Srdiečka moje, ľúbim Vás a nič na svete nemôže tou láskou otriasť. Možno sa zdá, že som iná -ale nie, som to stále ja, len sa snažím nájsť vo svojom vnútri tú silnú ženu, ktorá sa tam niekde ukrýva (mrška, ide jej to celkom dobre...). Asi som taký malý kanibalko, lebo napádam sama seba. Nie,. že by som sa hrýzla, len panika..Myslím na Vás a veľmi mi chýbate. Všetci. Na každom z Vás zbožňujem niečo iné. Ste moje pokladíky, moje srdiečka.Viem, že Vám to už nehovorím, ale stále to tak cítim. Tak mi bije ♥, že nepočujem ani vlastné myšlienky. Idem už spať, ale chcem, aby ste vedeli (Tí, ktorých sa to týka) -že ešte stále chodíte všade so mnou. Ľúbim Vás. Silonka :)

SHAKTI

jaaaaaaaaaj idem uz aj ja-lebo ma sanka boli..ale zo SMIECHU!!
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dobru..pekne nechutne sme to tu zakoncili..toto nech si rano precitaju pri kavicke s mlieckom :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD