Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

ano anjel s rozkami,kopytkami a chvostikom
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tak to neviem ani ja,co to bolo lilith,to hento od mamci :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

inak v nedelu tu mame velku zurku!!oslavu pre niekoho,ak som si to teda ovsem dobre vyratala :-) naznacim,ze netreba velmi svietit,zasvieti sama :-DD

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jaaaaaaaaj dakovna rec za ALEBOČO? :-DDDD

tak maminka je sikovna :-Dmamca je sketa ta ta nepolutuje :-DDD ale ja by som aj..neviem..neviem sa rozhodnut sakra!:-D

mamca

Ba figu! Ty to máš rovnaké ako ja-NAPRIEK tvojej snahe a vyrušovaniu to vypočítal! Múdre dieťa skostnatených rodičov! Mňa už dcéra naučila,že ľutovať treba deti,lebo rodičia nechápu ich potreby kreativity. :)

mamca

Ďakujem,Shakti,ďakujem,ďakujem aj tým,čo vymysleli počítače,tým,čo vymysleli toto fórum a v neposlednom rade všetkým,ktorí mi dali priestor vyjadriť sa.Samozrejme vďaka mojim rodičom,že som sa narodila,mojim starým rodičom,že sa narodili moji rodičia....... :DDDDDDDD

lilith

že chúda dieta, a čo ja? vieš čo mamaca ja že ty mna polutuješ,.....
No ale neakým zázračným sposobom to vypočítal,však samozrejme s maminkinou pomocou...

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2+2= cca 45 :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tak nejak??

lilith neboj sa my ti verime,neklames len si strasne leniva! :-DD patris sem,pritul sa k nam :-)

mamca

No vidíš,Lilithka,teba bolí hlava a čo potom to chúďa dieťa? Veď napíš pred každý výsledok cca a je to vybavené :D
Gomko,uvar si radšej zemiakovú kašu-mäkšie spanie :)))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk