Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2+2= cca 45 :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tak nejak??

lilith neboj sa my ti verime,neklames len si strasne leniva! :-DD patris sem,pritul sa k nam :-)

mamca

No vidíš,Lilithka,teba bolí hlava a čo potom to chúďa dieťa? Veď napíš pred každý výsledok cca a je to vybavené :D
Gomko,uvar si radšej zemiakovú kašu-mäkšie spanie :)))

SHAKTI

jezisi tento gomco tu musi strasit este aj cez víkend :-DD vzdy nedockavo cakam na vikend,ze si konecne od neho oddychnem..prd..vzdy ked ho tu zbadam po pracovnej dobe alebo vo chvilach pokoja-stastnych sviatkov,vikendy..vzdy mi hrozi zastava srdca,musim vytahovat kriz a urobit si nahrdelnik z cesnaku
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ides ho domov!!

mamci udelujem teda rad ALEBOČO :-D

lilith!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak ty si nas s tymi uhorkami oklamala??
pfuj! a my sme ti verili :-((
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dobreeeeeeee Shachtisko hnusna chyta svoju naladicku :-DD

gomez1

Ahojky kišasoňky! Ako to tak sledujem, škoda nevyužiť pekný víkend na robotu:) Včera som fungoval 14 hod., dnes ťahám už 12-tu. Ešte som durmanový čaj nepil ale asi takto niejako to musí vyzerať:) Ale vidím, že viacerí by tu dnes nepohrdli masážou. Pobalým ešte vercajch a idem pod sprchu, dám večerku, pustím telku a za 5 min. som nebohý:) Keby som sa už neozval, tak spím s hlavou v hamandegs-e.

mamca

Chichi,dieťa má tuším rozlet... U nás aj počas minulého školského roku bolo 3+2=6 -v šiestej triede! Ber to tak,že deti sa v rámci kreativity maličkosťami nezaťažujú :D

mamca

Lilith,veď ty si neklamala,išla si,len si nedošla k tým uhorkám :DDDD
Shakti,ak si smiem vybrať,nechcem Oscara ani čestný rád,ale alebočo,také ocenenie nemá hocikto...A ku mne sa tak akosi hodí najlepšie :DDDDDDDDD

lilith

Kedy? Noo minule,ked som sem písala že idem zavárat uhorky,ale nič som nesparvila:((( no proste už sa mi potom nechcelo:-O

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk