Chcem si umyť ruky

lilith

a ja ani ty nemôžme rozhodovat za druhých...človek im môže len ukázat cestu ...to ostatné je na nich,my tieto veci s kolegom z práce rozoberáme denno denne,aspon niekto kto sa rozumiem veciem duchovným....

SHAKTI

no ked si toto vsetci povieme a budeme zatvarat oci tak ani nikdy lepsi nebude..ked si poviem,ja nic nezmenim tak kaslem na to,ved ini tiez nic nerobia!!!
svet bude lepsi,ak kazdy zacne od seba!!
Mozno i vy raz budete mat dceru,ktorej nejaky skaredy blb povie,ze je skareda,tucna,prosto na nic a potom sa budete bezmocne pozerat ako sa vasa dcera nici a umiera..a uvedomite si ze aj vy ste boli taky,kolkym ste vy malou "nevinnou"poznamkou ublizili a uplne zmenili zivot!Ale ano,aj zeny su povrchne,nie iba voci muzom ale aj voci zenam!!
To teraz keby som napr. zistila ze lilith(prepac uvediem ta cisto iba ako priklad!)sa podoba na Marilyna Mansona,ma 250kil,mastne vlasy atd. tak sa s nou uz viac nebudem ani bavit,nepozdravim ju,prestane pre mna jednoducho existovat??fuuha..tak to teda nie!V zivote som chodila iba s jednym krasnym chlapom a ten bol fakticky krasavec..ale bol ovela normalnejsi v tomto ohlade ako niektori menej pekni..ale co je krasa??Vidim nadherne dievca ale ked otvori pusu...nema v sebe nic..
zas tym nechcem povedat,ze vsetky krasne zeny su prazdne..
len na ludi sa netreba divat ocami ale srdciami..len tolko...

lilith

Shakti,je vela ludí ktorí by chceli mat tento svet lepší...ale bohužial,nie všetci sú tak vyspelí na duchovnej úrovni

SHAKTI

samko ta moja poznamka nijako nesuvisela s textom pod nou,vlastne som to ani necitala..az teraz...
ale v podstate sa hodi aj na to..
chlap by sa mal v prvom rade pozriet dost kritickym ockom na seba do zrkadla a uvedomit si na co ma..a ze fyz. krasa nie je meradlom dobreho cloveka..
strasne vela dobrych,miluckych a aj krasnych dievcatiek,mojich babuliek koli tomu trpi..je mi z toho zle...
ethelka je kralovnou,tak ako mi vsetky ale preto co ma v sebe,vo vnutri a moze sa podobat pre mna za mna aj na neviem co..sa skuste trosku zamysliet...
ludia robia svet...ale asi iba ja chcem aby svet bol lepsi..nikomu inemu na tom nezalezi..