Chcem si umyť ruky

ethel

...a som rada,že sa tu zjavila Lilithka so svojim návodom na šťastie....alt3...ja vie,že treba chcieť...ale aj to sa treba vedieť naučiť myslieť len pozitívne...mne to napr.nejde:-))

panča

ahojte.moc dakujem, dnes sa uz citim lepsie, uz si to tak neberiem, hoci sa stale bojim, ze to nebolo dobre riesenie. ale to je zrejme len moj pocit..dnes mi bolo povedane, ze sa nemam cukat, nemam nic zlahcovat, lebo v konecnom dosledku na to doplatime vsetci-no hlavne ona. Dufam, ze ma nebude nenavidiet, ale mala moznost vyberu...ak si vzala k srdcu aspon jeden z mojich dovodov, preco tam musi ist, musi vediet, ze ju milujem..nechala mi tu dopis-ak to myslela uprimne, je vdacna za pomoc.
Lubim Vas a dakujem, ze Vas mam..vsetkych, vsetkych, vsetkych.Bez vasej podpory a pochopenia by som to mala ovela tazsie..ale tu nejde o mna. alt3

deeee

zijem a som ok, len pc nie je ok, teda net. Mam vas rada a som hrda na pancusku, ze riesi...urcite robis spravne, stoj si za svojim rozhodnutim. Drzim palce a posielam vela sily a energie vsetkym, co to potrebuju. ♥♥♥ cmuk

lilith

hej, to je dôležité, vediet čo potom s nimi, peniaze a vela penazí sú obrovská energia, a človek s nou musí vediet správne naložit, lebo inak ho zničí..