Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

Dee

mamca pokojne dones celu rodinu, aj susedov. Syr je uz naplneny suncickou a obaleny. Dajte vediet kedy pridete, aby som zacaal vypekat vcas.
♥♥♥

mamca

Jej,ahoj,Dee! Gratulujem k úspešnému ukončeniu vedomostného nárastu a srdečne ďakujem za pozvanie na obed.Idem nažhaviť mobil,prídeme celá rodina a hlási sa aj kamarátka s príbuzenstvom.Príbory a obedáre berieme so sebou,nerob si starosti,do čoho nám nabalíš na cestu.:DDD

Dee

Panci, napisala som nasej milej osobke cez dalsiu milu osobku, ktora je tiez v Pezinku a ma pristup na net a spytala som sa, ci mozeme prist spolu.....takze cakame na odpoved. Inak buduci tyzden stvrtok, alebo piatok by ti to vyhovovalo?

Dee

dobre raaaaaaanko spachtosi. Kto dnes pride na obed? Po dlhej , dlhociznej dobe budem robit vyprazany syr s hranolkami (vsetko zdrave a dietne, hehe). Ste pozvani vsetci
Pekny slnecny dnik

katty19

mamča ahoj!:)
ešte pre pančušku: dobre, ale, dávaj si pozor a to platí aj pre mňa, teda, dávajme si pozor, čo o sebe hovoríme a ako o sebe hovoríme, lebo tam dole v našom podvedomí sú také silné senzory, že všetko zachytia a vyhodia nám to do tváre v najnevhodnejšiu chvíľu. Musíme byť veľmi opatré, veľmi veľmi veľmi...
Dobrú nôcku všetkým.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk