Chcem si umyť ruky

panča

zase som to odoslala enerom..raz mi to tak ide, raz nie...ked to nema ist, tak to odide Idem pod tu sprchu, lebo odpadnem. (Hrozne nieco v rodinnych domoch na poschodi je vsade tak dusno ?)

deeee

Do kelu, sak som to stopla a predsa sa to odoslalo dva krat.

to by bolo fajn, ked sa s nou skontaktujem, tak sa jej spytam a potom ti dam vediet.

deeee

s takym niecim aj ratam, preto si chceme najprv nakupit potrebne veci a potom ideme do cestovky a mozno odletime este ten den. A mam aj aktivovane informacie z jednej last minute stranky. ICQ uz nepouzivas?

deeee

s takym niecim aj ratam, preto si chceme najprv nakupit potrebne veci a potom ideme do cestovky a mozno odletime este ten den. A mam aj aktivovane informacie z jednej last minute stranky.

panča

ak sa nemylim, tak tu osobku poznam. Ak tam pojdes, tak ju odo mna pozdrav -pripadne ak chces a jej by to nevadilo, mozeme ist aj spolu

panča

mas aktivovane nieco z cestoviek na mail ? mne chdia rozne ponuky -niektore su celkom fajn. ak nemas, staci najst na nete nejaku cestovku a tam si to aktivovat. Ale najlepsie su vraj take priamo na letisku (ale to sa bojim s deckami a mojimi jazykovymi znalostami ) - cestovky tam maju nejakeho ,,konzultanta ôô a ty ked zavolas zistis, kolko miest je volnych -ale mas len napr. 2-3 hodiny do odletu..je to ako Cestoviny s Rozborilom :D

deeee

ale este pred tym chcem navstivit jednu milu osobku do Pezinka. Na zdravi som sa s nou spoznala a konecne sa rozhodla liecit. Lenze ma pokazeny mobil, tak sa s nou musim skontaktovat nejakymi klukatymi chodnickami

panča

ja pisem jak hotentot, chybaju mi nielen pismenka, ale aj cele slova :D. idem pod sprchu, hodim veci prat a idem si tusim lahnut. Prala som paplon, dufam ze mi ho neroztrhal pes..nemam odvahu sa ist pozriet..mono je uz suchy, ale na franforce