Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panča

pred par dnami som doplatit dovolenku a tam ma chytila taka euforia -uz sa neviem dockat. Uz ste nasli svojemiestecko, kam vyrazite ?

deeee

Ja som bola tiez s mamou, mala obednajsiu pauzu, tak sme skocili na zmrzku.
Inak moj drahy sa vrati na mesiac uz v pondelok....sa strasne tesim, lebo potom ideme na dovolenku...este sme spolu nikde neboli na viac ako tri dni....juchu....a potom letim zasa k riadom do Nemecka, ale uz tam je net, takze budem v kontakte so svetom.

panča

:D bola som tam okolo pol dvanastej..inak rozmyslala som, ze ti zavolam -ale bola som s mamou a ta sa hnala do prace. Ja som tam nechcela nic, to mama -aj kupila. A ja rano edi na cecku a len zrazu pocujem : kukuk kukuk kukuk :Dtakze niekde sa nam tu usadila kukucka :D

deeee

Jeeej, to som rada, ze si to tak rychlo nasla. JA som dnes sedela u Jusufa na zmrzke okolo obeda. skoda, ze sme sa nestretli. Inak uz to tam predava asi 4 roky. A dostala si to, co si hladala?
Inak sice vtak, ktory tu skriekal rano a potom cely den uz zmizol....ale objavil sa novy....ktory skrieka celu noc.....milujem prirodu:o)))

zokni :d

dobry denvecer :DDD
dnes som bola v mestecku u Dee a Gomca. Teda Dee, ty si mi to tak popisala, ze som prisla rovno k tomu obchodu. To sa mi uz davno nestalo, aby som ja niekde nesla obklukou. Plavky tam ale este moc nemaju ..cca 10 kusov tam mala.Zato som objavila (zrejme posledna z okolia),ze Jusuf ma zmrzlinu aj inde ako pri tej osobitnej skole :D (moja parketa ):D

ethel

dnes som umývala okná,lebo nám konečne od decembra zložili lešenie,takže už môžem po nočnej kludne spať bez toho aby ma budilo,že sa mi niekto rozpráva v okne ako spím:-DDD

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk