Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

pančita

Ahojky slniecka ♥♥♥. Dufam, ze to nevyznelo, ze sa lucim :DD. TO TEDA NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Tak prajem krasny dnik, mna caka maraton ,,po lekaroch", tak aspon Vy si dnesok uzite .LUBIM VAS

PS : a aj ked nesedim pri PC, casto na Vas myslim. V tychto dnoch castejsie, ako by ste mysleli. Na vsetkych..UPLNE VSETKYCH. A lubim aj tych, ktori sem uz nechodia♥♥♥ϖ 9;♥♥♥♥& ;#9829;♥

katty19

Ďakujem za spätnú väzbu, dievčatá:) áno, dosť mi záleží udržať všetko, čo je dobré, som rada, že sa chápeme:) Pekný deň všetkým.

katty19

ale nieeeeeeeee, takto som to nemyslela:) ale je fakt, že tu sedávam a často idem naplno a si poviem "fajn, teraz chvíľu pauza" a keďže si nejdem zapáliť, rýchlo pozriem na zdravie a veľmi ma poteší, ak tu niekto niečo napíše a môžem reagovať, je to môj úlet:) ešte raz, prajem pekný večer a ďakujem za záujem:)

pančita

ahojky vsetci. Katty-nie je to smutne. znamena to iba to, ze vieme zdvihnut zadok a zit. Neboj, vsetko bude OK. Viem, ze som slubila, ze nieco vymyslim, ale zistila som, ze je to nemozne. Asi to tak ma byt.pa pa a nebud smutna♥♥♥

katty1

tak, už je to tu zase smutné. Asi naozaj píšem nezmyselne. Hoci som presvedčená, že aj táto správa má svoj hlboký zmysel. Prajem vám, všetkým, krásny večer.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk