Chcem si umyť ruky

SHAKTI

fuj silonka preboha!! hnusnejsiu macku som v zivote nevidela!ale dakujem za mailiky :-)
kde ste sa vsetci schovali?? no dobre...dobre...ved uz idem...beeee
este vam aj chybat budem!!!
UZ???
:-DDDD

SHAKTI

inak teda statocne mrazy udreli..asi uz vytiahnem moje obrovske palciaky a strelene ciapky
:-DD
a kde je lilith??dnes nepracuje?? ako im zacali v praci kurit,uz sa tu nezohrieva,netrepe sa na mna...
mi to chyba,to teplo vytvorene jemnym trenim tela :-DDDDDDDDDDDDD
chod sa ucit SHAKTI!!
nejdem :-DDD

SHAKTI

este som len zacala a uz mi z toho sibe,povedzte mi preco na vsetkych jazykovych cd ma ta zenska taky priserny upistany hlas?? ved to sa neda pocuvat,mi tecu nervy normalne
:-DD este ze som si tie cukriky nakupila..chacha..mam krasne neslusne slovicka po anglicky :-DD
toto je pre mna :-DD
Robco prosim ta vianoce?? nestresuj :-D este mas casuuu..uz si mi nieco pekne kupil?? :-DD
mozes uz kludne aj teraz :-DDaj potom :-Dti chybam Robco co?? :-D ze si si ma nasiel aj tu :-)
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa hilfe,ci help me..to ju fuck :-DD strpli mi nozky..obidve naraz..auuuuu... ja sa nikdy nenaucim normalne sediet,vzdy musim mat tie nozky poskrucane,pokrcene vseliak...

boze silonka,som skoro oslepla.. dlho tu nie si a potom nahodis novucicku 100 ziarovku :-D
boze sa mi tak nechce..vrrrr.. :-)
asi sa budem musiet uviazat :-DD

robo:)))))

Zdar SHAKTI... aky mame den??? Vsetkym pekny pondelok prajem... hlavne sa usmievat:)))) Slnko svieti... parada... co mi pripomina ze sa blizia vianoce, darceky uz mate vymyslene????:))

katty19

ahoj šakti, dobré ránko aj ostatným, som spala ako zabitá po včerajšku, normálne som sa triasla zimnicou, normálne sa mi nechcelo ísť v noci na záchod a až dvakrát, asi som prechladla a teraz mám bosé nožky...zahluším sa? keď to mám rada? ja tak rada bosé nožky:)

spomienka

zlatinka, stale vas lubim a myslim na vas. Nejde mi net...tak nemozem ani kuk urobit. A na tomto PC nejde ani nas krasny znak.Silonka