Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

dada

...pri citani vasich prispevkov som cez slzy nevidela... mam tiez doma fenku jazvecika kt. mala steniatka, styri dievcatka... 15. jula sa narodili a tri tyzdne, vlastne to uz bude v nedelu mesiac co sme bez nich, stale placeme a smutime, boze ludia ako to boli, moje lasky su prec a ja si nemozem zvyknut(((ale vzdy ked sa pozriem na Adelku, t.j. moja nasa fenka, tak pochopim, ze mam pre koho zit a steniatka robia radost novym majitelom, ale vzdy mate obavy, ci im dokazu dat tolko lasky ako dostali od nas...

zdenoz

A ešte niečo miláčik. Ja na tvojom mieste by som už otvoril ten prívod vody a konečne by som si umyl ruky, lebo by sa ti mohlo stať, že ti to už vodou dolu nezíde. Háj...

zdenoz

A ja nešťastník popletený už budem musieť tiež odísť. Ďakujem ti, takto pekne mi už dávno nikto nepovedal. Viem, že vám tu budem chýbať ale nič sa nedá robiť- povinnosť volá. Ahooooj.

katty19

viem, kde hľadať tebe podobných a úprimne, bola som zvedavá, či niekto sa pridal k tvojmu humoru, našťastie, dnes sú tu dobré vibrácie a aj tí poslední nešťastníci popletení už odchádzajú...

zdenoz

tak teraz si ma prekukla, ale veď ja chcem iba pomáhať, čo to nevidíš. A ty čo chodíš na také zakázané témy, keď vieš kde všade som bol????

katty19

zdenoz a možeš mi vysvetliť, prečo sa chováš ako jeden nadržaný samec, ktorý poletuje z témy na tému a všade rozstrekuje ten svoj potenciál?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk