Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

tafko

Môze mi prosim niekto povedat,co je toto za diskusne forum?Myslel som si,ze sa tu môze hocico napisat,tak som pisal o tej abstinencii.Prosim o vysvetlenie lidicky,diki moc

SHAKTI

:-DDD ty certisko jeden,ale dnes som aj ja taky maly certik :-DD
o chvilku padam ale teda brutalne sa mi nechce..dazd mam rada,ale v noci,vtedy sa dobre spi :-)
tak sa tu majte,budte dobri...no.. alebo radsej nebudte,ved aj tak to neviete :-DD a majte pekny den!
mamca sa nam co zabudla na vylete??
:-)

SHAKTI

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
zavrc,si tak sexi ked vrcis!! :-DD
prepac,som hrozna skodoradostna mrška :-DD a to co kurili len tak na skusku?? kym si zvyknes a potom zas cap do tej zimy?? :-DD tak to su iny srandisti :-DD
idem na cukrik a pak uz aj budem musiet ist ale este mam cas..lebo ficim k zubke na nasom malom zurivom auticku :-DD len dobre leje a na taketo pocko mam fantasticke spomienky..

SHAKTI

drogovych abstinentov tu asi nenajdes,ale zas vsetko je mozne...
:-))
tlacim do seba ako o zivot :-)) clovek nikdy nevie ako sa moja zubarka rozsanti :-)))mam trosku obavy ci mi tam nieco necha :-DD
ako mame dnes?? chyba mi to lilith-kyne zavrcanie ako je jej zima :-))
teraz je taka v pohodicke...vrrrr
a samko gomci ti zabudol pred odchodom nakazat,ze nas tu mas obranovat vlastnym telickom a starat sa o nas ako o kvetinky do doby kym sa nevrati :-)snad to nejak vydrzis :-))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk