Chcem si umyť ruky

SHAKTI

ako myslis katuska,ty vies najlepsie co robit..a tie prispevky si si mohla kludne precitat,lebo ziadne reakcie tu neboli a ani ta nikto neodsudzuje..
mne tiez sem tam "sibe"...
ale mam ta rada,aj ked ti takyto druh priatelstva nevyhovuje..

dobre lilith-ka idem na to,aj ked na dobru noc,no nic moc :-DD

katty19

tak, teraz vám čestne prehlasujem, že som si neprečítala od včera ani jeden príspevok a skutočne ani nechcem a ani nemožem;
už som sa tu mnohokrát vyjadrovala o svojom probléme, že mám manickodepresívnu psychózu, včera ste si mohli všimnúť jej smutný priebeh, nič moc, verím, že sa vám to nečítalo dobre; áno, viem zrejme, prečo sa to vo mne pohlo, ale, nemyslím, že do budúcnosti by som bola pred podobným správaním na tejto téme chránená; včera som nespala dobre, ale dnes som urobila viac roboty ako obvykle; takto to chodí, takto sa to žije s mojim problémov;
samozrejme, či mám alebo nemám problém, nesiem zodpovednosť za svoje nevhodné správanie, tak, je mi to ľúto....ethel, prepáč
od teraz sa už nepozriem, čo ste popísali, sama nemám rada tie stavy a už nechcem...
včera som nestratila rozum, bola som iba priamo v manickej aj depresívnej fáze, dnes keby som si začala čítať reakcie...keďže už som v poriadku, radšej nechcem, zase by ma to mohlo tam dostať a preto som presvedčená, že takýto druh priateľstva mi nevyhovuje

SHAKTI

:-) tak to mas dobreee :-)
je mi trosku smutno..budem ok..
premyslam ci ti mam poslat moju fotku...ale ked ty mi potom zavolas
:-DDD a to vis,ze ja sa toho bojkam
:-)

SHAKTI

tiez som bola,ked som bola mala...aj pubertiak...a pri tom mi kazda ucka hovorila,ze som velmi mudra a sikovna,ze keby som chcela mohla by som mat lepsie znamky,lepsiu skolu atd.
poviem ti pravdu...robila som to koli niecomu inemu...niekto ma chcel mat dokonalu od malicka,nutil ma byt dokonala-nechcela som..
malo deti si to vtedy uvedomuje,zaujima ich mnozstvo veci,vsetko okrem skoly..aj ja som az po skole zistila co a ako a az potom ma zacalo bavit ucenie,ked som nemusela..ale ja som zvlastny pripad..
ja hovorim-mudra po maminke a pekna po ockovi :-)