Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

jeeeej, no , bola som si pospať, už som gut, sekám samú dobrotu, som vedela, že ethi by ma nesklamala, to vy ste huckali, banda jedna:) no čo už, za ten čas som si navykla na manére druhých; idem si urobiť kávu, dá si niekto?

SHAKTI

Strateny anjel-Najdeny anjel!
Shakti agency zariadime aj nemozne..gomco je moj podriadeny- zazraky na pockanie-nemozne do troch dni :-DDD

chore? to ma mrzi..mamicka :-) nikto z mojich blizkych si vraj ani v najhorsom sne nevie predstavit mna ako matku-sibnute vecne dieta :-DD

SHAKTI

inak ste strasne charaktery fakt!!!
sa tu musim sama naduvat na tych mamcinych suchych rozkoch a potom ma z nich aj zduva :-DDDDDDDDDDDDD
mamca vyborne si to tu prevetrala fakt chvalim!! :-) na teba sa da spolahnut!

a stale sa pytam-kde je LILITH???!!
chyba mi jej cerveny svetrik,jej vrdzgajuca stolicka,jej milota a sexi usmev,jej päťky :-DDD jej erotikus objatie...
objavila som caro behania aj s mojim hafom,v poslednych dnoch sa vo mne totiz cosi hromadi a treba to dat von..vycistit hlavu aj zacukrikovane:-DD plucka a hlavne ten hnev dostat zo seba von..len teraz mam modre pery a ledva lapam po dychu :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
pes vyvaleny a hlasno chrape...
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ale je lepsie...
a mrzi ma co ma mrzi-katuska...
ale som aka som,napisem co si myslim az neskor to dojde do sedej kory..proste tresnem pocit..nechcem ti ublizit ale nechcem aby si si ublizovala sama a Ethi nemala net...

lilith

Ahojte anieliky:-D že kde som? dieta mám choré,doobeda som trošku upratovala,a poobede 2 hodinový telefonát s ethelkou,potom zase nakupovala,asi je to moja choroba,a teraz som tu... a kde ste???

gomez

:)))) vieš čo mamča? Až teraz som si to všimol s tým mojim jedným závitom:)))))))) zase si shakti ponúkla rožky a mne nie. Ani by som nechcel, nechaj si!!!:))))))))))))))))))))))))))

gomez

mamča, ta to ta klavésnica musi vyzerať:)) Ta šak névadi. Ta potom ju šuchneš do oľaja a vypražiš šebe ňe?:)))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk