Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

tak to som veľmi rada, šakti, ďakujem:) mala som teraz telefonát, polhodinový z anglicka, moja drahá Svetlanka, jeeežiško, ale sme si pokecali, obidve depkárky:)))smiešne, ale je to tak, vraj je tam sama a priateľ stále v robote aže nemá s kým ísť von, tak zavolala, tak sme sa jedna druhej vysťažovali, tak že chlapy nie sú žiadna výhra, depky sú stále s chlapmi, či bez chlapov a že je kopec výhod, možem ísť von kde chcem, robiť si čo chcem, po nikom nemusím prať ponožky, mám veci položené ako ja chcem... no tá mi dala, no tak a ona začína univerzitu v anglicku, tak som šťastná, lebo som ju vychovávala a zrejme sa mi nakoniec predsa zadarila:)
tak toto je moja terajšia radosť
ó áno, mám nenormálne veľa energie!!!! ale mi povedala, že som veľmi dobrá, ona to vie, a zrejme je to ten problém, tak začínam byť zlá a hnusná a sebecká!!!

SHAKTI

bola som si zabehat so psom v lese,krasny den...az na to,ze som nepredpokladala ze ten tucny pes bude dnes taky aktivny a bude chciet behat!
pfuj...budem musiet papat menej tych
"cukrikov"! :-DD

SHAKTI

No my sme pripravene!!! :-)
Ti to hovorim Katuska ty si ako sopka,mas v sebe privela emocii,privela energie,musis sa ich naucit zvladat,lebo vybuchnes,je dobre im z casu na cas nechat volny priebeh..vypustit von. Ty si strasne energicka zena a preto ta mame tak radi,ale musis tu energiu zo seba vybijat von-preto ti kvitujem tie brusne tance,alebo nejake bojove umenie,sport...
ale ty toto vsetko vies...
a zabudla som-arogantny humor mam rada..takze to nebolo myslene v zlom,len som si mozno vsimla ako ti je..tak dufam,ze uz je lepsie.
som rada ze zacinas,mozme zacinat milion krat a ver,ze raz sa to podari!
a mam ta rada a som fakt uprimne rada ze si mi spat,lebo si mi chybala!!!!!!

katty19

no, už som si schuti porevala, už som sa prihlásila a už chcem existovať:) booooože, ten plač naozaj lieči:)

SHAKTI

arogantny..

Dee-nuska,jasne ved my ta pozname,ze ty si nase milucke,slusnucke dievcatko,ze ty nepijes a domov chodis po styroch..ej teda vlastne nechodis domov po styroch :-DD gomco bude ten ujo co bude spat pod stolom :-DD

deee

Ahojteeeee
prave som sa dozvedela, ze dnes su u nas oberackove slavnosti, takze s kamoskami ideme kuknut. Nebojte nebudem chlastat a vratim sa domov po vlastnych. Budem hladat Gomca, nech je sranda....paaaa

katty1

chceš mi povedať, že mi ťahá na mozoček?:) a odkedy to začalo? však popíš, možeš meilom a nebude mi vadiť, keď to povieš aj tu, skús

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk