Baví Vás Vaša práca?

ATIDE/ESMERA

no, ale ako to mám zmeniť...ako, nevieš? keď teraz s ami nedarí násjť si rpácu, nie sú peniaze, ako a čo mám štduovať, aby ma to aj bavilo a aj to malo perspektívu...poraďte, prosím

david23

atide aký zničený život? Keby si po autonehode skončila na vozíčku, tak také slová pochopím. Ale ty si určite ešte mladá zdravá baba s celým životom pred sebou. Neľutuj sa a nepoddávaj sa tomu. Život je len a len v tvojich rukách, môžeš si ho akokoľvek modifikovať. Ak nie si s ním spokojná, tak ho zmeň!

ATIDE/ESMERA

Tak možno sa niečo nájde, bývam so sestrou sama v byte po starej mame, ktorá nedávno zomrela...ale je to blízko rodičov, mama je u nás každý deň :D a meiša sa nám do života, somr ada, že ju máme, ale aj tak...chcela by som si riadiť život sama. Neviem, čo by ma ešte tak nbavilo, záhradná architektúra, na tú enviem, či by som sa dostala...a je len interná, vieš? ja asi potrebujem niečo externe.

ojka

ATIDE, prečo by bolo neskoro? hmm, bývaš ešte s rodičmi? ono, tak či tak by si si to štúdium už musela zaplatiť, či denné, či externé, .... len druhá vec je odkiaľ vziať peniaze na to... nehádž flintu do žita, tak možno sa nájde niečo iné, čo by ťa ešte bavilo (:

ATIDE/ESMERA

No už nič, na tú teológiu ej teraz asi enskoro, leboe xterne sa nedá...Rodičom som mala vzdorovať pred pár rokmi, ale teraz to už asi nemá význam, ja soms a zmierila so zničeným životom už akosi, preplakala som neičo, ale čo už, realita je taká, že asi mi ej tot akto určené alebo čo už, aby som sa trápila

ojka

ATIDE, administratívu ja rada.... noooo, však čo ťa teraz po rodičoch, daj sa teda ešte na štúdium, ale to si riadne rozmysli, lebo zbadať sa potom , že po niekoľkých rokoch ťa to alebo ono nebude baviť, tak to je dosť blbé...

ATIDE/ESMERA

No, ja som vyštudovala vedekcú históriu, čiže som historička, ale nikdy som ju nemohla yvkonávať, takže neviem, ale viem, že by ma o už ani enbavilo...:D A chcieť by som chcela zopár vecí, ale enviem, či na to budú penaize aj čas aj možnosti :D Napr. som chcela byť evnajelickou farárkou, ale naši nechceli, nei sú veriaci, a tak mi pokazii asi život