Hladaju sa spolubojovnici na chudnutie, uz len zvolit spravnu dietu

mimss

1. a 3. deň sú rovnaké
7.00 salka nesladenej kavy
9.00 2 platky tvrdeho syra, pomaranc
11.00 1 vajce natvrdo
13.00 10 dkg salamy alebo masa
15.00 salka nesladenej kavy
17.00 1 vajce natvrdo, pomaranc
19.00 2 dcl mlieka
plus teda vela cistej vody pocas dna

no a zasa 2. a 4. den su rovnake
casy jedal su rovnake

pohar nesladeneho caju
2 vajcia natvrdo
1 pomaranc
10 dkg salamy/masa
10 dkg zeleniny
10 dkg tvrdeho syra
2 dcl mlieka

mimss

tak ja to nechcem drzat na mesiace :D chcem to drzat par dni :D...ale ano mas vo vsetkom pravdu..ale kedze mam problem s obidvoma nohami, tak musis usudit aj sama, ze pre mna je takmer kazdy sport a cvicenie vylucene...dokonca od doktora zakazane..okrem plavania :)....takze tak..no idem vam to teda napisat :) podla mna to nie je narocne..je sa kazde dve hodiny a tie styri dni sa to da vydrzat..myslim si, ze par dnami sa nikdy nic nepokazi..isto lepsie ako sa prezierat..ani to nie je telu zdrave

Lucia9999999

No dobre baby, koľko nás vlastne je? Inač by som navrhovala tak každý druhý týždeň sem dávať výsledky. Ale taktiež odmerať si pás, boky atď.

xdanielax

mimss - len aby si vedela, ze tie x-dnove diety nie su vobec dobre. A co schudnes (zvacsa len voda) aj priberies.
Na par dni su len preto, lebo neobsahuju dostatok zivin - ale zrejme len minimum energie.
Tym padom, ak tu dietu budes opakovat, len predlzis cas, kedy tvoje telo pocituje nedostatok - co sice, hlavne na zaciatku, sposobi ubytok kg a ty sa budes tesit. avsak telo spozornie, a zacne si robit TUKOVE zasoby, aj z toho mala. Telo neoklames. Cize okrem toho, ze (kedze ani nemas pohyb) budes mat na sebe tuk, pretoze telo bude cerpat potrebnu energiu zo svalov.Plus, znicis si metabolizmus. Budes unavena. Nervozna. Samozrejme, ked zacnes normalnejsie jest, zacnes priberat. To su tie baby, co potom hovoria ze "priberu aj zo vzduchu".
Takze ak ti to za to stoji, hor sa do toho.

samozrejme, nejake 4-5 ocistnych dni pre nejakou akciou ...... okej. Ale preboha, priberame xy rokov, nechapem preco by sme to mali schudnut za mesiac.

mimss

chcela som si potom na mesiac nasadit 90 dnovku..no ale drzat ju len ten mesiac..tu mam osvedcenu ze po nej som potom nepribrala..to iba ako taku udrziavacku..potom sa samozrejme kontrolovat v jedeni..preto volim tuto rychlu dietu, pretoze potrebujem schudnut do jednej udalosti a asi by ma demotivovalo keby to ide pomaly..ja necvicim, nemam na to ani cas, zdravotne problemy mi nedovoluju sport, ktory mam rada :) a priznam sa je tam aj trochu lenivosti...

xdanielax

mimmms - a ako sa planujes stravovat ked skoncis s tou stvordnovou dietou, pripadne ked ju dva-tri krat zopakujes?
Aj sa hybete, baby?

mimss

no to si velmi dobre uvedomujem ze rychlo chudnut je nezdrave..ale to je potom skoro kazda dieta nezdrava :)..to by nebola dieta, keby chudnes pomaly ale zmena stravovacich navykov atd :) no a ktoru chces? tu jednodnovu alebo stvordnovu?