POMOOOC odisiel mi notebook??? :(

Príspevok v téme: POMOOOC odisiel mi notebook??? :(
micaella1

Dnes som isla normalne na FB, otvaram jednu fotku kamaratky co bola na svadbe a zrazu vyskocilo modre okienko ako pri programovani a napisalo nieco ako akcie musia byt ukoncene, aby sa zabranilo poskodeniu pocitaca!! Dala som ESC, pocitac stmavol a koniec, nic neslo, len ventilator, vypla som ho, po chvilke zapla a stale to iste a takto to je cely den, same to uz asi nenaskoci, co mam robit, ani neviem, co sa mu stalo :((( poradte prosim lebo ma nasi zabiju ked sa to dozvedia

Abebe

Ak vobec nejde ani po viacerych pokusoch obrazovka asi by som tiez doporucil servis mohlo nieco napriklad odist na zakladnej doske.Cize vobec nic ani nenapise ak zapnes ?...a hlavne povedz rodicom ze ako za to mozes ze ti to odislo ? jednoducho veci sa kazia a hlavne ak niesu v zaruke uz ako spominas

atka_mat

vyber baterku a pochvíli ju tam vlož a skús zapnúť. ak sa ti nič neukáže, nerozbehne tak s tým doma neurobíš nič, servis alebo nejaký zbehlejší kamarát..

micaella1

Kde vzadu? Mam vytiahnut baterku? Windows tam bol preinstalovany cca prede mesiacom, vsetko fungovalo super, je to WIN7, mna picne..ono nasi su taki, ze vecne za vsetko mozem ja, ked sa mi nieco pokazi, radsej im to nepoviem..uz nie je v zaruke:(

lost

mozno len pokazeny windows.. cize sa da opravit preinstalovanim, alebo mozno nejaky program

ak sa ti to stane znovu, sprav fotku a posli ju, z tej modrej obrazovky sa da mozno precitat o co ide..

mechanik555

Pocitac je pristroj, moze sa pokazit ako cokolvek ine. Preco by ta za to mali zabijat, to je rovnake ako keby zapnes TV a nejde, zapnes svetlo a vypali sa ziarovka, chces nastartovat auto a nenaskoci... ak je v zaruke tak ho zanes do obchodu. Popripade daj nejakemu zdatnemu kamosovi nech to preskuma :-)