Westerfield

mika175

Ahojte, mne prišli žiletky niekoľkokrát, vždy som ich zaplatila a teraz mi prišla faktúra za 32 eur, že mám dlh lebo som nezaplatila za november. Poslali mi upomienku po pol roku. Takže to budem riešiť s právnikom a nič im platit nebudem mali mi to poslat hned. nic si od nich neberte, a ak vam nieco poslu, neplatte to. ved nemam s nimi ani podpisanu zmluvu ani nic

Prezývka55

:D ze sa na toto da niekto nachytat, ale nainvnych ludi je na slovensku neurekom, dokonca minuly mesiac ci kedy som v BA videl stat auto s napisom ze mobilne centrum poziciek :D to uz ake attacky na hlupych ludi vymyslaju :D

betus

dobry den, toto je inac riadny podvod, ani ja neviem ako sa ich mam zbavit, uz som zaplatila za tie ziletky nie 11 eur ale dokoncca 32. za neake uroky,

lexan

Dajte si pozor na tuto podvodnicku firmu ktora dokonca pracuje s exekutorskou firmou v Bratislave aj ked som žiadnu zmluvu neuzavrel a ani žiadny holiaci strojček som nedostal prišlo mi od exekutora ýe mám zaplatiť položku vyše 40,00 eur okamžite som volal na vymáhačsku firmu že za čo mám platiť ked som si vedomý že nie som nikomu nič dlžný,veľmi zaujímavé že tato vymahačská firma okamžite zrušila moju pohladavku pretože vedela že spolupracuje s podvodnickou firmou ak taketo niečo funguje v našom štate načo mame tú posratu vladu čo nič nerobi a dovoli legalne vydierať spoluobčanou.ludia nič neplatte nedajte sa zastrašovať takymito hajzlami dám to do všetkych masmedii a na medzinárodný súd

Petika

Neviete kde by som mohla zrušiť tu objednavku za tie ich slávne žiletky? Aj mne prišiel prý šek, zaplatila som ho. Druhý šek mi prišiel , ktory som nezaplatila. tretí šek za žiletky mi prišiel o 5 eur väčší. Reku dobre, zaplatín tych 16.95 za tie žiletky. Teraz mi prišiel šek od nejakej firmy ALektum. Že mám dlh voči veritelovi. Pritom fakturu som uhladila aj s tym ich urokom este vo februari. Teraz chcu odomna 29,11 eur. Nerozumiem komu mam volať, komu mam písať... či to mam nechat tak alebo ja neviem. Keby som vedela tak ju pošlem do ....

Juchu

Tu mas rovnaku temu :) www.zdravie.sk

Dokonca aj s anglickym prekladom, ked budes chciet odstupit od zmluvy, o ktorej ani nebudes vediet ze ju uzatvaras :)