Moj frajer je troska humusak:(

Fero M.

2bodka - drotenou kefou, ako inac...

Ked sa ten jej sprchje raz za 3 dni a vtedy si aj pradlo meni a neutrie sa po malej poterbe a nema ani tolko v sebe ze po 2 dnoch sa pred oralom nevie umyt, tak....

Ja som jej radil. Nech mu povie ze sa jej robia kutiky, alebo nieco na lycach z vnutre a nech povie ze jej poradila doktora ze treba zvysit hygienu pri orale a hotovo.. On nebude urazeny a ona nemusi vymyslat co mu povie..

2bodka

Fascinujuce ako sa vsetci chlapi chytaju jedineho komentara ohladne obriezky!! :D ako sa vsetci trasu o tu svoju kozku :))) Precitajte si znova, drahi moji, co sa pytala dievka a na to odpovedajte. Vy mate klobasy, tak radte ako ich drhnete :D

Fero M.

Obriezka je hovadina a nazor ze chlap dlhsie vydrzi lebo sa prirodzene zalud viac odiera a je menej citlivy je sice pravda, ale ked bude mat 40 rokov, tak bude rad ked ho postavi....
Navyse reci o hygiene su tiez somarina nakolko ked sa sprchuje muz bez obriezky a aj sa utrie po wc atd.. Tak ja v tom probkem nevidim...
Skor chlap s obriezkov ktory skonci po wc tak je jasne ze vsetko nevytrasie aj keby chcel a paru kvapiek vide kazdemu muzovi ale tomu bez obriezky viete kam a tomu s obriezkov akurat do boxeriek :-D:-D Ten bez sa umyje a ide sexovat napr. pri rychlovke a ten s obriezkov sa sice umyje ale boxerky.... No koment

2bodka

wreck :))))))))))))))))))))))))

myslim, ze predkozka rovnako ako chlpy mali chranit cloveka ked chodil kedysi este bez gati :D

2bodka

Heavy,

nepocula som ani o jednej zene, ktora by nutila muza do odriezky, neviem, kde si to vzal. Len som poznamenala, ze je to fajn, presne ako chlapi poznamenaju, ze velke kozy su fajn ;)
Mimochodom, chlpy tiez splnaju svoju funkciu a aj tak si ich v dnesnej dobe holy takmer kazdy, takze myslim, ze bez obriezky ti mozog pracovat neprestane. (jedine ze by nepracoval uz teraz)

Heavy

Lol to je téma a komenty :D A ešte niečo ku obrezancov - CHVALABOHU že ich tu je tak málo, v živote by som sa nedal obrezať, čo som dajaký židák? keby predkožka nesĺňala nejakú funkciu, tak by jednoducho nebola takže prečo zasahovať do prírody? Ženy ktoré nútia chlapov do obriezky kvôli ich subjektívnemu pocitu sú proste SVINE

Fero M.

jaja mas 100 bodov :-D

Koniec koncov, ked striekalo sampanske do ust , tak preco nie aj nieco ine :-D:-D Mozno ju to inspirovalo :-D:-D

Chalan mal dobreho silvestra fakt... :-D