HAK Minerva

Príspevok v téme: HAK Minerva
12345612

Dobry den, mam 21 rokov a chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti s toutou antikoncepciou hlavne co sa tyka jej ucinku na nadmerne ochlpenie a akne. Beriem ju uz druhy mesiac a zatial som ziadne zlepsenie v tomto smere nepostrehla, skor naopak... Neviem, ci je to len mojou prilisnou pozornostou, ktoru tomu venujem, ale mam dojem, ze tych chlpkov je coraz viac a akne mi pride taktiez vyraznejsie. Tieto problemy som zacala mat len nedavno, mozno ani nie polroka dozadu. Uz som z toho zufala... Ak ma niekto podobny problem a beriete minervu, pripadne inu antikoncepciu na to urcenu, za ako dlho sa objavilo prve zlepsenie tohto problemu? Vopred dakujem za odpovede.

lilka123

ahoj, ja som minervu užívala dva a pol roka, plet sa mi vyčistila, aj všetko ale až nejako po roku najskor, ale stratila som chuť na sex tak som ju vysadila ,teraz neberiem žiadu hak a všetko sa mi vrátilo tam, kde som bolo, takže to určite dlhodobe riešenie nie je.....a potom bacha, ja som na to napríklad nebola upozornená ale vraj sa minerva nemože užívať dlhodobo, patrí sice medzi nízkohormonálne ale v tejto kategórií je na najvyších priečkach. ale HAK sú vo všeobecnosti kentusy, ktoré asi nie je najlepšie do seba pchať......

Denizka

Ja užívam Minervu rok a až teraz môžem povedať, že sa mi pleť krásne čistí :) tiež som rozmýšľala zmeniť HA ale vydržala som ...a oplatilo sa. Minerva mi úplne vyhovuje vôbec som nepribrala :)

tpch1

V prvom rade dufam, ze si pred zacatim uzivania HAK absolvovala dokladne endokrinologicke vysetrenie s hormonalnym profilom...

maruska123

taketo veci potrebuju cas, nie je nic nenormalne, ze zo zaciatku sa to zhorsi, zlepsenie by malo prist tak minimalne po 3 mesiacoch az pol roku

cize chce to strpenie