priatel

123

Lilina naozaj nemas nad cim rozmyslat.taky chlap sa nezmeni.Mne to sluboval 6rokov a nic.Bol strasne ziarlivy ja som chlapov nemohla ani pozdravit lebo urobil scenu a zo mna k...u.A pritom on mal baby a ja som sa tvarila,ze to nevidim.Strasne ma ponizoval a psychicky tyral a ja som stale dufala...Zloz ruzove okuliare a kasli na neho.Ja milion chlapov ktory si ta budu vazit a milovat ta.

lilina

To dufam,že som sa rozhodla spravne.Som zvedava ako sa to skončí.A teraz nemyslim len alkohol ale aj tie jeho bezdvovodne žiarlivostne sceny ktore mi vždy vyraba.

lilina

Samozrejme upozornim ho na to.Ale fakt už naposledy.Najhoršie je to že už teraz viem že to určite spraví znova.Asi ten vztah naozaj nema zmysel.

lilina

Aj ja vam všetkým dakujem za vaše rady a životné skusenosti.Rozhodlka som sa,celý den som o tom v robote rozmýšlala.Ešte raz urobí to čo nema tak s nim definitívne skončím.Musím byt silna a nechcem si pokazit celý život,ktorý mam ešte len pred sebou.Ved mam iba 20 rokov.

123

Prosim ta utekaj od neho co najskor viem z vlastnej skusenosti, ze to zostane len pri sluboch. Ja som po 6rokoch konecne nabrala odvahu od tekeho chlapa odist a teraz som konecne stastna.milovala som ho zobrala som si ho a dufala, ze sa zmeni.Nezmenilo sa nic, len som tyrala samu seba.Dlho to bolelo ale cas vsetko vylieci.