Čo vás ženy dostane do kolien?

natusa42

do kolien ma dostane chlapec,ktorý je neuveriteľne múdry,inteligentný,slušne vychovaný s jemnými spôsobmi ,citlivosť mu nie je cudzia,má triezve názory na život,na ľudí,je normálny,nie je povýšenecký,ktorý ma vie pohladiť ,ktorý ked okolo neho partia chalanov vulgárne nadáva,on nezačne tiež nadávať,ale je radšej ticho,ktorý je neskutočne romantický a váži si ,čo má ...nepodvádza svoju priateľku a je jej naplno verný,taký ktorý vie upratovať,vie sa o seba postarať,vie vymyslieť sám výlet kdesi preč ,vie ma zobrať kdesi daleko od všetkých,vie sa o mna postarať ako o okov hlave ,nie je nervozny ani podráždený,ktorý vždy zachová pokoj a nepokazí mi nikdy náladu svojou nevraživosťou,ktorý ma bude plne rešpektovať a ctiť ....ktorý ma ohromí svojím správaním a vystupovaním ...

takýto ma dostane do kolien ...aj na kolená --len škoda,že sa to ešte nikomu nepodarilo

tpch1

Ked mi uvari tanier krupicovej kase a necha ma spat na celej sirke postele, zatial co on sa krci na kraji, pripadne spadne.

tina :)

to je v poriadku LOST...a ja mam rocny vztah takze si myslim ze to aspon z mojho pohladu viem posudit objektivne...na mna najviac zaposobi ked ma chalan nejak prekvapi...napr. len typickymi svieckami v miestnosti...lebo viem ze rozmyslal nad tym ako ma prekvapit a tym padom viem ze si na tom dal zalezat a to je podstatne...a najradsej mam ked pre mna spravi z nicoho nic krasny vecer..pri svieckach mi vyzna lasku, prituli si ma k sebe, pozerame si navzajomm do oci a on mi hovori co vsetko prenho znamenaam...vtedy si poviem ake mam stastie ze ho mam

Laurina22

Inteligencia,erudovanost v danej oblasti kde pracuje,prijemne vystupovanie,prijemny vzhlad a hlboke tmave oci-DOVIDENIAAAAAAAA