Uzdravenie mysľou....

DzanaFX

J111
Pozitivne myslenie je podla mna prd platne

Ide o to, aby si nejakym sposobom preprogramovala svoj mozog, aby sa zacal proces uzdravovania.

Trochu protichodné nemyslíš? :-D
Ale s tým modlením máš pravdu...

1angelina23 aj to naozaj funguje :-))

J111

Pozitivne myslenie je podla mna prd platne, treba sa pomodlit a verit, ze to pomoze. To je viac. Ide o to, aby si nejakym sposobom preprogramovala svoj mozog, aby sa zacal proces uzdravovania.

DzanaFX

murek, čítavam aj ja také knihy :-))) a túto techniku dosť v poslednej dobe preferujem, najmä pred spaním takto uvoľňujem myseľ...som však chorá a ja cítim, že tá choroba pramení z vnútra...čítala som o technikách, kedy si máš predstavovať svoj problém ako niečo, čo každým výdychom vydýchneš von...Ale akosi to neviem ustrážiť...:-))) Neviem sa sústrediť, ja si aani neviem ukľudniť myseľ...Ešte sa mi nestalo, aby som na nič NEMYSLELA:...:-/

murek

precital som o tom mnoho knih,ale prave preto,alebo napriek tomu (vyber si) ti poviem moju osobnu techniku....pozitivne mysliet samozrejme ano,ale vsetko je ukrite v nasom dychu a pritom je to jednoduche...staci sa vzdy ked si uvedomime ze sme,ze existujeme,zacat pozorovat svoj dych...to je cele....netreba to niejak specifikovat a hlavne to znasilnovat technikami...staci pozorovat a vnimat svoj dych...vysledky sa dostavia za chvilku,to je ten okamzity vysledok a druhy vysledok je dlhodoby,ked clovek zacne zrazu pocitovat zdravie,stastie,stava sa viac vnimavy,zdravsi,jemny,pozorny...proste je to uz potom ina kvalita zivota...lek kludne pozoruj dych,pozoruj ako sa telo potrebuje nadychnut a pozoruj to,tak isto vydych,ked na to nemyslis,nic sa nedeje,casom to pozorovanie bude castejsie ako bude duch a telo rast,silniet...hlavne sa nenut,bud len v rovine pozorovatela svojho dychu