Ako tajíte zvracanie?

Príspevok v téme: Ako tajíte zvracanie?
Meretseger

Asi som brzda, ale nejde mi do hlavy, ako baby-bulimičky alebo prípadne aj anorektičky taja zvracanie - pokiaľ viem, dá sa to len do pol hodiny...? Povedzme, že bývate v panelákovom byte, tak čo spravíte po nejakom rodinnom obede? A tiež kedy a kde zjete tie kvantá jedla?
Niežeby som sa chcela inšpirovať, blemc, len nad tým občas uvažujem 0_o

alenka_maxova

ja to napriklad neviem bez toho, aby som nerobila tie najdivnejsie zvuky. Samotne zvracanie (napriklad pri brusnej chripke) je pre mna neskutocne bolestive, dokonca pri tom placem, lebo ma vsetko neskutocne boli :) Ale kamoska, ktora je mimochodom byvala bulimicka to uz po case vedela tak, ze kludne vedla mna zvracala a nepocula som ju....Ony si to dokazu vyvolat aj tym, ze si stlacia brucho, takze maju aj vela "figlov" na vracanie. Precitaj si knihu Diagnoza F50

jankaaaaaaaaa

sice niesom bulimicka ani som nikdy nebola. ale ja napr. zvraciam potichu, mna nieje pocut, jasne ze keby mi niekto stal za chrbtom tak by to pocul :D ale inac nie. je to asi individualne no. ale tiez si myslim, ze tak akos a bulimicky vedia naucit zvraciat bez toho aby si strcili prsty do hrdla , vedia sa naucit aj zvraciat potichu

xdanielax

ja si myslim, ze ked niekto zvracia schvalne, je to ine, ako ked ma niekto crevnu chripku. Vtedy ta napina a clovek vydava zvuky. Ked si to vyvolam sama, ide to aj potichu - moj nazor.

maisa8963

No baby ...je milé že vás to len zaujíma ....ja totiž bulímiu mám a keĎ chcem zvracať spôsob si nájdem .....a nie je to počuť ...naučila som sa to robiť potichu ....ale ako yb som vám to opísala to nvm :)

Kirsten

Ano,da sa to.v panelaku neviem.to by aj mna zaujimalo...ale v rod.dome to ide.a da sa vracat aj hodinu,dokonca aj dve po jedle.a aj potichu.absolutne potichu.a rychlo.ale to vieme len z praxe...tiez to bolo na zaciatku obtiazne...ale cim dlhsie,tym viac skusenosti a sposobov...

maruska_123

neviem ci sa to da..ale napr ja ked som mala brusnu chripku a zvracala som, tak som si vzdy davala do zachodu kopu toaletaka..potom to nespliechalo a nebolo ani tak pocut..lebo mi to bolo trapne, ked na chodbe napr niekto bol a tak