Nova znamost ziarli na EX

Príspevok v téme: Nova znamost ziarli na EX
Fero M.

Skuste mi poradit ak vas nieco napadne.

S ex som sa rozisiel pred pol rokom a rozisli sme sa v dobrom. Mozno nestandardne pre mnohych si raz za tyzden volame a iniciacia ide z jej strany. Som rad ak oocujem ze je v poriadku a ze pokecame aj z mojej strany... Ale nevyhladavam ju. Ak jej nedviham alebo neodpisujem tak ma pocit ze sa hnevam..

Vcera sa ma nova znamost teda skoro uz priatelka opytala ci som s nou volal a nevedel som neklamat tak som jej povedal ze ano a o com sme sa bavili, ale musel som ten datum kedy mi volala trocha prifarbit lebo som vedel ze by to nebondobre a vecer som mal vycitky z toho. Bola smutna aj ked som jej 1000 krat vysvetlil ze po 3 kolackach ju naspat nechcem a som snou a mam iny novy zivot..

Ako nemam urazit EX na ktorej mi zalezi ako na velmi dobrej kamaratke a ako neurazit a nedavat oricinu novej na ziarlenie?

Preco si musim vybrat? Nie je to veru jedniduche sklamat jednu z nich...

Lulu2011

mna este zaujalo, ze nema peniaze z coho potom plati dlhosiahle telefonaty dufam ze ta len neprezvana a nevolas jej naspat :D

Fero M.

1. Ja nemam co tajit, jednoducho sme sa o tom nebavili a viem ze ona o nej vie..
2. Ja jej to nemam problem povedat ake viem ze mala teraz problemy tak som jej nechcel pridavat este toto..
No nejak sa zariadim a najblizsie ak sa ozve tak jej poviem co a ako...

2bodka

Ani on sam to nevie. Ked kecaju o vsetkom a prave aktualnu znamost vynechal, tak je to Ferova chyba, ze mu ex stale hlasi co prave zjedla a ako sa citi :D

Fero M.

Fidelity asi to tak spravim ze sa prekecam k tomu co uz vie ale nema to mnou potvrdene. No kecame o vsetkom, praca, VS, rodina atd.. Ako mozno aj nechcem ake nie tak ze som na tom zavuisly ake zakezi mi na nej po istej stranke. Ale nie milostnej ovsem :-)

Spravim to asi tak ze jej dam najavo ze sa schadzam s niekym a zas tej terajsej poviem ze mi volala ale som jej povedal ze sa stretavam s nou atd..

Fidelity

kto chce - hľadá si spôsoby, kto nechce - hľadá si dôvody..

a o čom vlastne sú tie telefonáty, aké dlhé? lebo ak to sú nejaké vykecávačky okrem ako sa máš a čo máš nové, tak by sa do nejakej odpovede dalo zakomponovať, že si bol tam a tam s priateľkou, že sa niekam chystáte, skrátka vždy ju spomenúť, časom viac a viac a neskôr tak ako radil niekto, povedať že momentálne nemáš čas, lebo ideš von s ňou a dopracujete sa hádam k tomu, že si volávať prestanete..
každopádne ak nemáš na to, aby si to ukončil rázne, tak to vysvetli aj terajšej priateľke (a bez klamania, zatajovania nejakých faktov, na ktoré sa opýta) a bude na nej ako s tým naloží.. či sa na váš vzťah vykašle, alebo..