Vymytie farbiaceho šampónu

Príspevok v téme: Vymytie farbiaceho šampónu
izzabelta

Ahojte :) Dala som si čierny šampón a moja farba bola tmavo hneda. Už som si minimálne 15 krát umyla vlasy. A ani o trošku mi vlasy nezbledli. Prosím vás, neviete mi poradiť, ako ho najrýchlejšie zmyť? Počula som, že mám si raz za čas zmyť vlasy octom, alebo používať šampón proti lupinám? Neviete, mi prosím Vás poradiť? :)Nie, že by sa mi čierna nepáčila, nepristala mi, ale nedokážem si zvyknúť :)

ANGEL-DEMON

to je tak ked si davate somariny na hlavy... radšej ste si mali dať hennu ta sa vymyje velmi rychlo... a je zdrava pre vlasy...
už si zapamätajte že farbiace "šampony" su horšie ako farba.... ja ked som si to ako 15 ročna tresla na hlavu vymyvala som to vyše roka....takže tak... a tmavovlase ešte OK... ale blondiny ked si kraviny davaju na vlasy im to horšie zchádza, tam pomože len počkať kym odrastie...alebo stiahnuť v kadernictve...
dnes už je v meste na každom roku kadernictvo, je velka konkurencia a podla toho maju aj ceny... u nas v meste aj na FB maju stranky aj s ich prácami.... takže ked experimentovať radsej zajst do kadernictva... lebo tie peniaze co date do farieb , potom sa nepáči tak zas inu kupit a zas inu ani ta neni dobra... za tu cenu mozte mat v kadernictve profesionalne nafarbene a neznicia vam tak vlasy ako si ich znicite vy...samé...

Erika1

asi pred týždnom som si dala na blond vlasy šampon taky skor do červena chytil mi však na ružovo tak som si kupila ešte jeden tmavšej farby (hnedej.).a mam to medzi hnedou a ryšavou, neviete niekto poradit ako sa to da rychlo zmyt ? nepači sa mi to

malickasom

raz som mala sampon na 6 umyti, tiez tusim palette to bol a mala som ho na hlave polroka kym zisiel uplne (medena farba na svetlohnede vlasy)
zislo to uplne az po dovolenke pri mori, ale aspon sa to postupne vymyvalo tak ze mi nebolo az tak vidno odrastene. a to si umyvam vlasy kazdy druhy den (niekedy aj kazdy den)

izzabelta

podľa mňa je to individuálne, niekomu sa zmyje po mesiaci a niekomu po roku, asi to záleží od štruktúry vlasov.. dúfam, že mne sa vymyje čo najskôr :/

winki

ja som asi divná, ale mám presne opačný problém. Pallete čierna farba a po mesiaci mám už vlasy na polku opat hnedé....neviem je to štrúktúrov vlasu alebo co?

izzabelta

headnshoulders som začala používať, tak dúfam, že aspoň minimálny výsledok bude, to mi postačí :) a ostrihať určite nie.. odkedy mi nechtiac kaderníčka ostrihala krásne dlhé vlasy... nechcem ich ani vidieť..

Kia78777

to isté prežívam aj ja žial.. ten " úžasný" šampon ktorý mal byť hnedý chytil na čierno a mám ho na hlave už niekoľko mesiacov... takže len čakám kým tá hrôza odrastie. a headnshoulders šampón vážne trocha zosvetlí, ale len minimálne, žiaden zázrak