maturita z chemie

Príspevok v téme: maturita z chemie
fiorita

ahojte ,,, chcela by som sa opytat ci maturovat z chemie je velmi tazke chodim na gymnazium a chcela by som dalej ist na molekularnu biologiu ,, idem maturovat z bioly a druhy som si chcela dat chemiu ,, lenze nejak exttra v nej neexcelujem ,, na vysvedceni z nej mavam 3 ,, tak by som sa rada poradila ci teda radsej to nechat tak alebo si myslite ze 3 neni taka zla? a da sa to zvladnut ?

S_J

Molekulárna biológia je bunková chémia. Všetky živé bunky sa riadia zákonmi chémie.
Zaujímavé štúdium, ale veľmi ťažké.

gianna32

na molekularnu biologiu urcite budes potrebovat chemiu (a knim aj fyziku a matematiku) - mala by si zvladat lavou zadnou, ale co nebolo vzdycky este moze byt. zalezi od teba. a co budes potom robit, ked skoncis molekularnu biologiu?

Katkaaa

Zdravím, chcem sa opýtať, či existuje učebnica ZŠ chémie, nie podľa ročníkov, ale všetky učivá,ročníky v jednej knihe v slovenčine. Ale zas nie v kocke, proste seriozna ucebnica. Ďakujeeem. :)

sweet_lolitta

primitivna? dakujem pekne na biochemii ludia vedia vyletiet aj zo skoly na medine.... bodaj by to pre mna bolo tiez primitivne