hľadám VÁS

Príspevok v téme: hľadám VÁS
kathawka

Ahojte,

mám na vás jednu prosbu...som bulimička-všetko tomu nasvedčuje, už tušim aj 4 roky a mám 23r..nebudem tu rozpisovať celú históriu ktorá tomu predchádzala...
minule v škole prišla reč- voľba diplomovej práce a ja som si zvolila tému tohto "problému", tému vplyvu porúch príjmu potravy na ústnu dutinu, netýka sa len bulímie, ale i anorexie, lebo som v tom doma a je mi to blízke. Tak by som vás, všetky a všetkých, chcela poprosiť, či by ste sa nechceli zúčastniť na tomto mojom malom výskume :). Jednoducho si len sadnete do kresla a ja vám spravím preventívnu prehliadku- ako u zubára. Nestojí to nič- iba trošku vášho času a zistíte ako sú na tom vaše zúbky a zároveň mi pomôžete.

Ak si teda nájdete chvíľu čas, tak ma prosím hocikedy ! kontaktujte, vycestovať za vami mi nerobí problém- kathawka2@centrum.sk

..pripadne si môžeme len tak pokecať a poradiť si :D, tešim sa

Katka

kathawka

kazdy vie a vidi ako to vplyva na telo, ja chcem zistit ako to vplyva na usta- dasna, jazyk, zuby, slinu..vsetko to pozriet a zmerat co sa da-ci dasna niesu podrazdene, ci sa netvoria vacky, odhalene krcky, ake je pH sliny, ci jej nieje malo, aka je hruba sklovina, na akych miestach su kazy...no je strasne vela veci ktore sa daju pozriet.
a studujem v BA
ale nemam problem vycestovat- niekedy v lete by som chcela

Lunam

ja chodim k zubarovi 2x za rok a zda sa, ze aj po 8 rokoch mojej MB su v pohode. V hrlde sa mi robia ale desne capy, vraj to ale nie je infekcia, ale ze nietkory ludia to mavaju... Tak neviem, ci by si stale mala zaujem pozriet moju ustnu dutinu