Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

invalidný dôchodca vs. práca

lost

pat902
to by bola diskriminacia, ak by nemohol invalid pracovat..
jedine co sa da preverit je, ci je ID pravoplatny a nie je kupeny..

jozef25

Som zivnostnik uz 35rokov a moj zdravotny stav ma donutil na 75%invaliditu.Uznali my velmi maly dochodok,lebo ako zivnostnik som mal minimalnu mzdu.Preto sa vas pytam ci sa my oplati dalej podnikat,lebo do starobneho dochodku mam este 10rokov a bojim sa, ze my zase starobny dochodok vypocitaju z minimalnej mzdy.Alebo by my to pomohlo ze podnikam a pripocitali by my to k starobnemu dochodku.Kto mate v tom prehliad prosim poradte.Jozef

kvet nadhern

dnes moze clovek pracovat, i ked ma invalidny dochodok. Asi preto, ze vyska ID je taka, ze sa z nej neda vyzit...

Iv0810

No kľudne može mať aj živnosť.Ale ved bezstarostne je to najlepšie,sociálna poisťovna odvádza čo treba.Ak som dobre pochopila,nie Ste spokojná s jeho prácou,bohužiaľ nič s tým nenarobíte,ked to bolo bez dokladu a doverovala Ste mu.

pat902

Presne ako vravíte, že niekto pracuje ako zdravý, je iné, keď to zdrav.stav nedovoľuje ako píšete vy :( Tak ale keď dotyčný môže robiť a nemá zamestnanie,môže robiť na živnosť si myslím. Ja som teraz čerstvo nazlostená, ale aj sama na seba,že som sa na toho človeka obrátila a teraz nemám ani len doklad o zaplatení.

Iv0810

Bohužiaľ nikto,dnes sa može pracovať aj na plný uvazok aj s plným invalidom.Mna to tiež štve,že mám len čiastočný a veľmi by som chcela pracovať,ale nevládzem.A koľko ľudí má plný invalid a pracuju ako zdravý.Ale nič s tým nenarobíme.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

invalidný dôchodca vs. práca - Fórum - ZDRAVIE.sk