Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

43

fida,niekedy pred rokmi som mavala silne ataky uzkosti a paniky.preživala som palenie na hrudi,v hlave,v končatinach.bolesti pri srdci,vysoky tlak vysoky tep pri zachvatoch.vtedy mi diagnostikovali uzkost.myslela som si že je už davno všetko za mnou a teraz som bola na kontrole a na ekg mi zistili nejake zmeny.neviem zatial ake,som objednana na dlasie vyšetrenia.citila som sa uplne skvele,nemala som už žiadne problemy,ale od momentu ako mi to lekar povedal a objednal ma na tie dalsie vysetrenia s acitim zase blbo.neviem ci sa mi vratili tie stavy uzkosti a paniky alebo mam naozaj niečo so srdcom.

fida

nexus prišiel ti e-meil???poslala som ti
skype adresa.....zlatka.fiserova
môete sa mi viaceríktorí máte panic.poruch ozvať..aspoň takto sa podporíme

fida

nexus stále rovnako, neskutočne ma páli hruď a neviem, či je to úzkosť alebo srdce alebo tlak alebo možno aj záha
nedarí sa mi myslieť na iné
ozik nemáš skype?
43-aj ty mávaš nejaké problémy so srdiečkom?

43

ahojte,ja by som sa vam chcela spytat,či ste niekto bol na internom vyšetreni na ekg s uzkostou a ake ste mali vysledky?je možne že nasledkom uzkosti a paniky možu byt nejake zmeny na ekg ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk