Úzkosť

zuzana12345

No ja som sa práve vrátila od susedy,mala 40 rokov tak sme sa tam zliezli všetky susedy.My si takto chodíme na guľaté a celkom fajn som sa vyventilovala.Mám fakt super susedy a my takto podnikáme spoločné akcie aj dovolenky.

tobi

ahojte, mi sme sa prave vratili od priatelovych rodicov..byvaju asi 60km od nas..dnes mi je fakt na figu, cely den ma boli hlava a konecne som dostala menzes, ktory meskal asi 10 dni...TANI, ano potom som si spomenula,ze cipralex mam brat rano...inak som aj ja dost nestastna,lebo Tobi je zase nachladnuty a este len pred 2 tyzdnami dobral ATB...TANI, ako dlho si brala ten cipralex? ja si idem troska zacvicit...

agaven

adka maš pravdu ale na aregolog. nič nenašli imunityný ma ko len tie bacili ak su to bacili lebo tu krčna že nie su ale opakovane sopel kašel preto som čakala a po dvich mesiacoch už ma to nahnevalo idem k sukromnemu a čo tomu lepšie rozumie tu ta len prehadzuju ale dik viem že ma viš pochopit dakujem bojim sa aby to inde nezautočilo ja pre nu skušam všetko ete mam jednu pani tu od nas a ta liči na prirodnej daze sirup atd tak ahoj

adka2001

Agaven prosim ta zober malu na vysetrenie .Pytaj sa na krcne a na alergologiu.A uvidis co ti povedia .Takto zbytocne sa stresujes a zhanas co by jej pomohlo.Ked budes mat vsetky vysledky potom uvidis.Moj syn preto stale kaslal ze mal zapalene dutiny a ten sopel mu stekal do hrdla a to ho tam drazdilo.

agaven

no ahojko mala sople priesvitne biele až zelene a to mesiac a antibiot. až až po striekani koloid. vodou sople nie su také hrozné už nič ale kašle ja jej to streknem do hrdla aj 2,5 ml pit to bruško ju už prestava bolietma niečo do seba ta voda no ale ja sa bolim že sa to bude vracat lebo 2 týžd. zdrava 3 týž. chora ma aj streptok. helikobak ten je v bruchu aj stafilok ale tan asi nie je dobrý no čakam aj čo povie pondelok primar krčný ja som pozerala stranku všeliaké ale najlacnejšie objednavanie je z lučenca a inde to gse oregan olej to je drahé mna priamo swans z anglic.by stal 1000sk poštovné drahé a dala tu bože nevim kto telefonne čislo a tam je to iste a lacnejšie 300sk ma swanson stal aj voda lacna dobra aj na ten žaludok no inak fajn len mam dietu jem chlieb maslo atd len nie smažene inak lepšie na žaludok tu je škaredo zima inak ja dcere davam čaj roibos zeleny ale mala by som niečo ako čaj na imunitu budem aj to skušat ved 3 litre pije a je dobre no ahojko

sunie

GSE=citrovital v lekarni, koloidne striebro detto. ostatne pokial nezozenies cez RNG daju sa zohnat aj cez ine firmy (nemozem pisat nazvy lebo to vymazu ako reklamu) staci si vygooglit - najdes v obchodoch so zdravou vyzivou, dia, sport.