Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

agaven

no ahojko mala sople priesvitne biele až zelene a to mesiac a antibiot. až až po striekani koloid. vodou sople nie su také hrozné už nič ale kašle ja jej to streknem do hrdla aj 2,5 ml pit to bruško ju už prestava bolietma niečo do seba ta voda no ale ja sa bolim že sa to bude vracat lebo 2 týžd. zdrava 3 týž. chora ma aj streptok. helikobak ten je v bruchu aj stafilok ale tan asi nie je dobrý no čakam aj čo povie pondelok primar krčný ja som pozerala stranku všeliaké ale najlacnejšie objednavanie je z lučenca a inde to gse oregan olej to je drahé mna priamo swans z anglic.by stal 1000sk poštovné drahé a dala tu bože nevim kto telefonne čislo a tam je to iste a lacnejšie 300sk ma swanson stal aj voda lacna dobra aj na ten žaludok no inak fajn len mam dietu jem chlieb maslo atd len nie smažene inak lepšie na žaludok tu je škaredo zima inak ja dcere davam čaj roibos zeleny ale mala by som niečo ako čaj na imunitu budem aj to skušat ved 3 litre pije a je dobre no ahojko

sunie

GSE=citrovital v lekarni, koloidne striebro detto. ostatne pokial nezozenies cez RNG daju sa zohnat aj cez ine firmy (nemozem pisat nazvy lebo to vymazu ako reklamu) staci si vygooglit - najdes v obchodoch so zdravou vyzivou, dia, sport.

zuzana12345

sunie potrebovala by som extrakt z olivových listov/oleuropein/,GSE,Samento/vilcacora,tiež curcumin,bromelain serrapeptazu,boswwelin a neviem či sa to dá ešte objednať

sunie

tobi, ten cipralex som prestala brat lebo mi uz prestal zaberat, neviem si vysvetlit preco lebo roky som s nim funogvala v pohode. nema az take neziaduce ucinky, len som tusim mala vacsie sklony k tvorbe modrin,tak sa nelakaj keby si to nahodou mala aj ty.

adka 2001

AGAVEN pytaj sa s nou na rtg.lebo len tak zistia ci nema zapal nosnych dutin.A neboli ju hlava hlvne medzi ocami.Alebo aky ma soplik nema ho zlty alebo zeleny podla toho zistis ci ide o dutiny.A nehladaj zatial ziadne caje a vody a pytaj sa s nou na komplektne vysetrenie.Co to tam mate za lekarov.

sunie

tana, tobi: ono je to takto - v novembri mi dala doktorka namiesto predoslych AD ten velaxin, lenze brala som ho mozno tyzden a potom som riadne ochorela a nemohla som brat ZIADNE lieky na pokazeny zaludok. A kedze beriem teraz ine lieky na ine choroby, tak si nezatazujem organizmus este aj AD. od novembra som uzila tusim len 1x lexaurin a som relativne ok po psych.stranke. viem ze som si to nemala vysadit sama a urcite sa mi to po case vrati spät (ako stale) ale zatial to neriesim. ked bude treba zbehnem si pre liecky.

agaven

ano ja som ju objednala k primarovi krčne nema mandlu nosnu ale kamaradka chodila na alerg. a nič až išla tak kam idem ja a zistil že ten chlapec ma nosnu nandlu hnis zapal ... a nema astmu ale je alerg. na chlpy poviem napišem čo a ako ale ona asi ma daleko v dutinach bacila ani rengen nič tu neurobili že načo ked som sa pýtala a že ved može aj 2 mesiace kašlat tak idem inde a doktorka a ako viete a kto vam dal kontakt to ju zaujima ale vyliečit mi ju to nie a ja dajte kartu idem k odbornikovi s nou no dakujem aj ten čaj a koloid. vode ale v lušenci nema gse oreg,olej ad manozu počkam objedna a kupim jej to potom ked to budu mat dakujem už so to pisala možo to tu bude 2 krat ale blbne ten počitač napieš error a pozrem a neni to tam čo som napisala a dalši krat to naskočilo oneskorene a bolo 2 krat napisane vypadava stranka alebo systemová chyba no ved ide to ahoj dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk