Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

monik9

dneska je u nas priserne zamracene,ja som dolana to ze keby som sisvami tu nepisalaposlovensky tak ja uz postupne by som zabudla aj svoj rodny jazyk,mne sa to uz tak cele miesa,to je tak ked clovek pouziva dva cudzie jazyky a z toho ani jeden rodny jazyk,len vynimocne

tobi

adka, ja som teraz s malym lezala asi hodinu on hned zaspal, no ja namozem, a tak by som si pospala..neviem preco,ale ja mam problem cez den zaspat..asi si pustim to relaxacne cd..

tobi

ahoj TATIANKA, ja som normalne vcera spanikarila, lebo vies niekedy som mala ze tocenie hlavy a tak..no toto bol des, to sa tocila cela izba a bemohla som vstat..tani, co si robila pri takom rannom zavrate, a co proti nemu? ja som si vcera dala magne B6, a ja uz som na antibiotikach, lebo mam skaredy dusivy kasel, no hrozne, chapem ta ako sa citis, a to este do prace chodis..

monik9

ahoj tani,chodim uz do prace,len mam choreho sefa a nemal ma kto zaskolit,tak som teraz bola dva dni doma a len studovala materiali-vcera a dneska.No a este som v pondelok podavala vypoved a take veci okolo toho.....

monik9

boze ja som taka malatna dneska,snad sa v noci konecne vyspim....kukla som komediu na dvd-cku a teraz idem umyt aspon schody a dole podlahu,kym este moj havko spinka....ja snad nemozem byt doma,potom zleniviem a nic sa mi nechce....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk