Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

silvinciatko

Ahojte,
u mna je to naopak...mne je rano dobre, potom okolo obeda sa to zacne kazit, potom mije zasa dobre a vecer je to des...neviem spat, stale sa len prehadujem...mam cudne sny a hrozne pocity...akokeby som sa sla zblaznit..
Ako vplyva alkohol na uzkost? Odstranuje ju, alebo znasobuje?

tati

katkaxxx,vies co je zvlastne,ze ja sa niekedy dokazem ukludnit zazracnou formulkou 'nic nemusim,nemam priatela,nemam ziaden vztah,kedykolvek sa mozem rozist' a ak priatela na par dni aj vylucim a nevidim ho,tak sa mi to vzdy zlepsuje...je mi vsak luto takto ho chudaka trapit.ja ho lubim,ale vzdy ked citim,ze uz sme k sebe prilis blizko,tak to vacsinou zacne...

katkaxxxx

tati, pri uzkostiach a depresiach to byva tak ze rano je horsie a najlepsie je vecer. tiez sa najlepsie citim vecer, akoby vtedy odisli vsetky starosti...

tati

ahojte vsetci,ako sa mate?mne sa vcera vecer polepsilo,uz-uz som si zase myslela,ze je to za mnou,no dnes ma este stale obcas prepada uzkost a triaska a este stale mi nechuti jest,aj ked sa to zlepsuje.kavu som uz nevidela 3dni,a to ja som taky ten kavickovy typ:-)vo stvrtok mam druhe sedenie so psychologom,tak som zvedava.moja znama si mysli,ze mam 'commitment fobiu'-strach zo zavazkov vo vztahu...stretol sa niekto z vas s niecim podobnym?

agaven

ahoj katulik ako ti je tu je pekne v P.B sneh tu je tiež je mi faj tak pojdem s cerou na kopec len neviem ako tam budem liezt no už viem ja stat a ona nech sankuje hore dolu držkaj sa pa pa

agaven

ahojte aj ja som tu ahoj aj monik tie deti to je pekne ja mam len jedno a druhe mi dokt.zakazuju no vydržim tie mesiace bez liekov budem odpadavat nevadi a budm mat babo no čo ma 7 moja dcera a vek moj no bolo by načase aj ja so si dala kavu ale taku slabučku vonku je pekne no pojde aj s dcerou na ten kopec mne je dobre trošku som cvičila je mi fajn aj vy sa držte pa pa

tatiana26

LAURIKA nech si to nájdu na nete, alebo im to nájdi ty... je tu toho popísaného už veľmi veľa o nej... áno, panická porucha je peklo a kto nezažil, nikdy neuverí... MONIKA no dobre, tak mám iný :)

monik9

tani ty beries iny druh sertralinu ako ja,tento druh co mam ja napr.nemozu brat ludia co trpia depresiou...nepomohlo by im to.Ano kava skodi

laurikaa

ahojte,napiste sem aka je pan.porucha strasna,co su to za stavy,moja rodina nechape,neveri,aj moj priatel pozera na mna ako keby si vymyslam,je mi zle a oni neveria...co mam robit

tatiana26

Monika Sertralín je AD ako každé iné, veď ho tiež beriem... väčšina nových AD sú vychytávače serotonínu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk