Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

ooo/táňa

Roztomilá báseń, resp. úryvok. Odkiaľ to je? Ja mám dnes spací deň, len by som buvala a buvala, teraz som si ľahla na 20 minút a skoro som zaspala, tak som radšej vyskočila...náročné sú tieto zamračené dni

Kachita

Inak, vsetkym odporucam cvicit, ja cvicim skoro kazdy den a velmi to pomaha. Svaly sa pretazia a citim sa uvolnene.

Kachita

Ahojte, no ja mam dnes nervozny den veru :) Taka som nejaka nesvoja, ale snazim sa nepozorovat. Mrcha stale do mna dobiedza. Ale ako pise jeden basnik....dnes milujem svoj den, noc miloval som vcera....
A tesims a na mailik :)

tatiana26

Príšerné, posledná a prvá opäť... čo ste všetci odpadnutí alebo extrémne vyťažení dnes? Ja od rána frčím a už sami tak točí hlava, že ani neviem, kde som, tak som si sadla, uf. No ale keď tu nie ste, tak čo budem robiť? :) Napíšem Kachite mail, dobrý nápad...

alexx_le

Ved to, že som nevedel kde je aké i, tak som to radšej nepísal :) Pandora, ja som z okolia Vráblov, takže asi to nebudem ja. Ale dúfam, že toho strateného priatela sa ti podarí čoskoro nájsť. ale v Spišskej Novej Vsi (teda predpokladám že to znamenala tá skratka) mám super kamoša. Držím palce :)

alexx_le

Ahojky. Veru, nedáme sa. Včerajšia noc bola pre mna otrasná, pretože som mal pocit, že sa so mnou atak zase zahráva, ale potom som zistil, že mi vlastne nič nie je a prehlta a dycha sa mi zle lebo mám chytené mandle. tak som konečne spokojne zaspal. furt niečo s dýchacími cestami ma chytá a človek hned myslí na to najhoršie:( Tak dúfam, že ešte pred sviatkami stihnem vybaviť toho nosno-krčno-ušného - neviem ako sa to správne píše odborne :) ak povie, ze musia isť von, tak si ich radšej dám vybrať, nech nemám s tým už problémy.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk