nevladzem dalej

Príspevok v téme: nevladzem dalej
delete

Prisla som na priatelovu neveru, bolo to na zaciatku vztahu, spaval s 3 zenami. Ja absolutne neviem ako dalej, zijeme spolu mame pred svadbou. On vobec netusi, ze ja o tom viem, snazila som sa na to zabudnut, ale nejde to. Mam pocit, ze uz mam z toho aj psychicke problemy, trpim nespavostou, nechutenstvom, a najhorsie je tras celeho tela niekedy to vobec nejde ovladat.
Ja by som som sa s nim aj chcela o tom porozpravat, ale asi nikdy nenaberem na to odvahu kedze som si to precitala v jeho spravach na soc. sieti.
Dokazali ste sa niekedy preniest a zabudnut na neveru

winki

delete a koľko trvá váš vzťah? Okrem tých prvých akože nevier, tam už nebolo nič také?
Musíš si to s ním vysvetliť, lebo takto sa len trápiš a zožieraš.
Jedno ponaučenie...kazdý si po prečítaní cudzích správ a sms situáciu a veci vysvetlí po svojom a podľa aktuálnej situácie. Takže NEČÍTAŤ a NEHRABAŤ sa v súkromí vždy to prinesie len problémy.

trojka333

dobra víla - moje slová, takýto chlap si nezaslúži TEBA - delete
"Milostný trojuholník môže existovať iba vtedy, keď je jeden uhol tupý" :o)
tak tak je to tupec

Magy

mila delete, v podstate sa da suhlasit s tym, co sa tu objavuje v reakciach najcastejsie. je lepsie sa vratit z kratsej cesty, ako potom znasat nasledky rozpadu manzelstva, rozvod, trauma... oh boze... to sa ani neda zratat.

lenze veci sa casto nemaju tak jednoducho, ako sa napisu, vsak?

zaujala ma hned vec na zaciatku - co presne znamena "zaciatok vztahu"?

v case, ked on spaval s tymi zenami, bol vas vztah uz oficialny, verejne znamy a bola medzi vami nejaka/akakolvek dohoda, ze ste fakticky uz par/partneri so vsetkym, co z toho vyplyva?

alebo to bolo este len vo faze nerozhodneho spoznavania sa, par bozkov, zamilovane pohlady atd., kde on este fungoval na tzv. volnejsej baze a nevnimal vas dvoch ako par, chapal seba ako single osobu bez zavazkov a vlastne si len "testoval" teren?
je dost dolezite, ako cela ta situacia bola postavena, lebo to co ty uz vidis ako neveru, z jeho strany to moze byt uplne inak.
rozhodne by nebolo od veci pocut jeho nazor a pohlad na celu situaciu.

ak to rozoberiem do hlbky, ani ty nie si uplne bez viny.
naburavat niekomu sukromie, narusat postove/listove tajomstvo je fakticky tak isto nemoralne, pokial nie rovno protizakonne.
to, ze si pomocou takeho konania odhalila jeho neveru (ci slo skutocne o neveru som popisal vyssie), je uz vedlajsie.
de jure by ti taky dokaz nikto neuznal a este ty by si bola potahovana za take konanie.

ok, skoncime toto vyplachovanie zaludku a podme na riesenie aktualnej situacie.

ziadna svatba! to poprve.
MUSIS vyjst na svetlo s tym, co vies. pokial nie si ochotna byt k partnerovi uprimna, si na tom vo vztahu k nemu rovnako, ako on k tebe a potom si nemate co vycitat. vobec nema cenu uvazovat, ci taky neuprimny vztah ma buducnost.
nemusis povedat odkial to vies, ale mozes mu dat jasne najavo, ze mas dokazy a chces pocut jeho vysvetlenie, nazor, objasnenie.

no a na zaver dodam len jedno - niekedy je lepsie nevediet uplne vsetko. co oci nevidia...
ale toto by bolo na dlhsiu a uplne inu debatu.

takze ako je to s tym "na zaciatku vztahu"?

wreck

:)) tiez nechapem, wowo1. ked si nou zase prestane byt isty, tak hned ma volnu licenciu na sukanie inych zien? a hned niekolkych naraz?

co vy ste len ochotne tym chlapom tolerovat... :-O

Honor

žiť v manželstve s niekým, kto ma už na začiatku vzťahu podviedol a dokonca s troma ženami a tváriť sa, že o ničom neviem a poprípade s takým chlapom vychovávať aj raz spoločné deti a byť stále usmiata ako slniečko - NIKDY. Ja by som to nezvládla, ja určite nie a tak dlho by som to nedusila v sebe, proste by som šla s pravdou von, že o všetkom viem, a že ta pravda ma zožiera. Rob podľa vlastného uváženia, nebudeme ti diktovať, ale moja rada je to dať zo seba von a podľa jeho reakcie zachovať určité stanovisko..ale s obavami ako by to bolo v manželstve by som to ukončila. Držím ti palce, ale čo najskôr sa porozprávaj s ním

wowo1

ja by som s toho taku tragediu nerobila.DOlezite je ze pises na zaciatku vztahu bol neverny!!Vted si tebou mozno nebol isty. ...aAle urcite by om sa nevydavala ..este by som ho nejaky ten rok dva testovala..a spolocne byvala a uvidelo by sa.

dobra vila

Mimo toho pises, ake mas zdravotne problemy, tak si myslis, ze po manzelstve by to bolo ake? este horsie, by si sa znicila...ze vobec o tom este rozmyslas, ach :(